У шкільні програми з історії України внесені зміни

У шкільні програми з історії України внесені зміни

Міністерство освіти і науки запрошує громадськість до обговорення нової редакції навчальних програм з історії України та всесвітньої історії для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МОН.

В освітньому відомстві зазначають, що пропозиції про внесення змін до програми з історії були внесені за результатами проведеної експертизи навчальних програм з історії України та всесвітньої історії.

До експертизи були залучені вчителі, методисти та науковці. У Міносвіти зазначають, що до узагальненого варіанту нової редакції навчальних програм включені ті пропозиції, які були підтримані більшістю експертів в ході громадського обговорення.

З новою редакцією навчальних програм з історії України та всесвітньої історії для 5-9 класів можна ознайомитися за наступним посиланням: http://www.mon.gov.ua/ua/pr-viddil/1312/1390288033/1404998499/.

Пропозиції необхідно направляти до 10 вересня 2014 з адресою: r_yevtushenko@mon.gov.ua.

У Міністерстві освіти і науки також повідомили про завершення громадського обговорення змін до нині діючих програм з історії України для 10-11 класів. Зміни будуть винесені на затвердження Колегією МОН.

Якщо Вам потрібен репетитор з математики, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top