Топ-10 українських університетів: опубліковано...

Топ-10 українських університетів: опубліковано консолідований рейтинг вишів

Міносвіти опублікувало новий рейтинг топових вищих навчальних закладів країни, в який входять 269 вузів, які мають III-IV рівень акредитації. При складанні цього об’єднаного списку були враховані найавторитетніші вітчизняні рейтинги українських навчальних закладів. Серед них: «Топ-200 Україна», «Scopus», «Webometrics», що використовують різні критерії для оцінки українських університетів.
00077_IMG_1983
Результати даного рейтингу в черговий раз підтвердили першість КНУ імені Шевченка, який кілька років поспіль беззмінно очолює список топових вузів нашої країни. Національний університет імені Каразіна з першої столиці України Харкова і НТУ «КПІ» також мають дуже хороші показники. Це підтверджує їх позиція в об’єднаному списку вузів, а саме місця номер два і три в опублікованому рейтингу. Четверте місце — за НТУ «Харківський політехнічний інститут», який також навчає студентів за переважно технічними спеціальностями.
Місця номер п’ять і шість належать провідним університетам, які працюють в Західній Україні. А саме ЛНУ імені Франка та НУ «Львівська політехніка». Навчальні заклади півдня країни представляє вуз з Одеси — ОНУ імені Мечникова. У цього закладу досить високе сьоме місце. Восьма сходинка в рейтингу за державним університетом з міста Суми. На дев’ятому місці перебуває провідний вуз з Чернівців — національний університет імені Федьковича. А завершує об’єднаний список топ-10 українських вузів головний навчальний заклад Дніпра — національний університет імені Гончара.
Вступити у кращі вузи країни вам неодмінно допоможе досвідчений репетитор для дитини, якого ви можете вибрати на нашому сайті


Top