Тести ЗНО 2017. Якими вони будуть? Що нового?

Тести ЗНО 2017. Якими вони будуть? Що нового?

 

 

Старт основної сесії ЗНО 2017 23 травня. Низка тестувань триватиме до 16 червня. Як завжди, не обійшлося без нововведень і змін в структурі роботи.

До чого готуватися абітурієнтам?

Давайте розберу, чим відрізнятимуться нові завдання для ЗНО 2017, які вже затвердило керівництво УЦОЯО.
Документ з описом нових тестів включає нормовану кількість завдань з кожного предмету і в кожному рівні складності. Описано також схеми оцінювання та типи питань.
Завдання ЗНО 2017 по історії України, мови та літератури, біології, географії, математики, фізики, російської мови складені на підставі програм, затверджених в 2016 р наказом МОН № 77.
Для іноземних мов діє програма на підставі наказу № 1121 від 1 жовтня 2014 року. У 2017 році вирішено відмовитися від перевірки аудіювання. Тестуватися будуть тільки навички читання і письма.
Підсумкова атестація школярів в 2017 р також буде проходити у формі незалежного зовнішнього оцінювання. Залежно від предмета учням зарахують результат частині тесту або всіх завдань.
У роботах з української мови та літератури, історії буде свого роду «вставною» тест. За підсумками його виконання учням виставлять оцінки Госудраственной підсумкової атестації. У тестуванні з української мови це частина «власне висловлювання». У тесті з історії України це питання, пов’язані з історією XX — поч. XXI століть. При оцінюванні з іноземних мов та предметів математичного циклу також буде використовуватися частина відповідей.
Предмети природничого циклу (географія, хімімя, біологія) будуть оцінюватися повністю. Оцінку за тестування продублюють в графі для оцінок підсумкової атестації.
Час покаже, наскільки істотними і корисними виявляться ці нововведення.


Top