Тести з 12 предметів: особливості ЗНО-2017

Тести з 12 предметів: особливості ЗНО-2017

У 2017 випускники шкіл складатимуть тестування з рекордних дванадцяти предметів. Про це заявляють в УЦОЯО. Серед них — українська мова та література, математика, історія України. Традиційно, ЗНО буде проводитися з природничих наук: біології, фізики, хімії та географії. Також можна буде вибрати одну з декількох іноземних мов: англійську, іспанську, німецьку, французьку або російську.
Кожен з зареєстрованих учасників ЗНО зможе виконати роботи не більше ніж з чотирьох предметів. Два з них він зможе вибрати самостійно.
cb2650506aa29222e1e9f1cef34b0ab1
Згідно з указом Міносвіти про проведення ЗНО-2017, тестування стартує з 23 травня. А останній предмет учні будуть здавати 15 липня. При визначенні термінів проведення були враховані пропозиції українських педагогів, які хотіли розмежувати в часі закінчення навчального року та проведення сесії тестування.
Результати тестів з трьох предметів будуть перенесені в атестати учнів. Школярі будуть здавати тестування з української мови і літератури, а також за бажанням з математики або історії України (за період з ХХ по ХIX століття). Крім того, один (третій) предмет, оцінка за який також піде в атестат як результат державних випускних іспитів, майбутні випускники зможуть вибрати самостійно. Для успішного складання всіх іспитів дітям необхідно добре підготуватися, у цьому їм допоможуть репетитори з української мови, математики та історії України.
При цьому в УЦОЯО зазначають, що в 2017 ЗНО з англійської мови не буде обов’язковим, як планувалося раніше. Однак, всі бажаючі зможуть зарахувати його оцінку як результат підсумкових шкільних іспитів. Також в Міносвіти перенесли на 2018 рік запровадження дворівневих тестів. І, до того ж, в наступному році тестування з англійської не буде включати аудіювання. Такого роду завдання включать в сертифікаційні роботи, також починаючи з 2018 року.


Top