Склад викладачів англійської мови в нашій країні...

Склад викладачів англійської мови в нашій країні буде змінено!

Ми вже вказували в наших статтях про те, наскільки знання англійської мови зараз необхідні в сучасному житті, і наскільки необхідно мати кваліфікованих педагогів, які зможуть  якісно передавати свої знання дітям і студентам. Саме для забезпечення такого процесу викладання англійської, потрібно повністю оновити особовий склад всіх вчителів англійської мови. Безпосередньо на цьому було наголошено у плані заходу, націленому на посилення вивчення цього предмета в період до 2020 року. Цей план був прийнятий і затверджений ще 10 березня на засіданні уряду.

pedagogi_obuchenie

У Міністерстві освіти вже встигли відзначити, що представлений і розроблений ними план повністю відповідає вимогам сучасного глобалізованого суспільства. Він повністю орієнтований на модернізацію діючої системи підготовки безпосередньо педагогічних працівників та удосконалення системи післядипломної освіти вчителя. Також передбачено впровадження відомих міжнародних стандартів оцінки не тільки студентів, але і їх педагогів.

У МОН наголосили на той факт, що зараз існує гостра необхідність повного оновлення методичної підготовки майбутніх вчителів англійської мови. Це передбачає також розробку нових стандартів для безпосередньо всіх рівнів вищої освіти. Слід зазначити, що вчитель, за новими правилами, зможе викладати англійську тільки в тому випадку, якщо його рівень знань буде В2 і вище.

Якщо говорити не про плани, а про реалії, то на сьогоднішній день в нашій країні вчитель проходить перепідготовку кожні п’ять років. А ось в розвинених країнах світу цей показник перебувати на рівні 2-3 разів на рік. Відразу стає ясним, наскільки педагоги в інших країнах відповідають сучасним вимогам освіти і розвитку.

А ось наші сьогоднішні програми підвищення кваліфікації є значно застарілими, та й ніхто і не вичитує їх в повному обсязі. У нас немає навіть компетентних педагогів, які могли б підвищувати рівень своїх колег і давати їм додаткові знання. Тому реформи і зміни в цьому аспекті нашої системи освіти вкрай необхідні. Якщо педагоги почнуть з себе, якщо будуть впроваджені міжнародні стандарти оцінки для студентів, вчителів та буде робота з колегами з інших країн світу — ось тільки тоді рівень знання англійської мови в нашій країні підвищиться.


Top