Швидка підготовка до ЗНО: поради абітурієнтам

Швидка підготовка до ЗНО: поради абітурієнтам

Щоб отримати хороші результати за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання, учням з Дніпра та інших міст України слід починати готуватися з десятого класу, — стверджують досвідчені викладачі. Два роки, які повинна тривати систематична підготовка до ЗНО 2017 Дніпропетровську, — це оптимальний варіант для повторення вивченого за сім років матеріалу, засвоєння нових знань і ознайомлення зі специфікою завдань, які виносяться на тестування. Однак досвід попередніх років показує, що відмінно підготуватися можна і за менший термін, головне — бути наполегливим, відповідальним і ні в якому разі не панікувати!
Інтенсивне навчання з репетитором
Якщо ви хочете швидко підготуватися до здачі тестів і отримати високі бали, найкраще скористатися послугами, які надає кваліфікований репетитор з підготовки до ЗНО в Дніпрі. Спеціаліст, який неодноразово займався з майбутніми абітурієнтами, здатен миттєво визначити рівень знань предмета свого учня і скласти індивідуальний план навчання. Який включає не тільки прискорене повторення найбільш складних для учня тем, а й неодноразове вирішення варіантів завдань минулих років.
Консультативний характер підготовчих занять
Починати займатися можна як за два роки, так і за чотири-п’ять місяців до написання тестування. Однак, чим менша тривалість уроків, тим менше матеріалу можна повторити за відведений час. Наприклад, за рік у учня є можливість глибоко і всебічно повторити все шкільні теми і заповнити прогалини в знаннях, тоді як короткострокові курси найчастіше мають консультативний характер. На таких заняттях репетитор з підготовки до вступу до ВНЗ в Дніпропетровську може дати відповіді лише на найбільш складні питання і потренуватися з учнем у вирішенні типових для ЗНО завдань. Тому, щоб отримати дійсно відмінний результат — бажано починати підготовку якомога раніше.


Top