Шкільних вчителів іноземних мов будуть мотивувати...

Шкільних вчителів іноземних мов будуть мотивувати до розвитку

Наявність у вчителів загальноосвітніх навчальних закладів міжнародних мовних сертифікатів буде враховано при проходженні планових курсів профпідготовки, що проходять в інститутах післядипломної педосвіти. Про це йдеться в офіційному листі Міносвіти.

В освітньому відомстві вважають, що шкільні викладачі іноземних мов мають необхідність підвищити свій професійний рівень, зниження якого демонструють результати моніторингу вивчення додаткових мов в школах, а також результати ЗНО з іноземних мов. Дане підвищення має відбуватися шляхом участі вчителів у міжнародних мовних школах, проектах, курсах і програмах.

Потрібен репетитор математики? Перейдіть у відповідний розділ і виберіть свого репетитора.

Міносвіти наголошує на доцільності заохочення вчителів іноземних мов за участь в мовних програмах і курсах. Вчителям, які в міжкурсовий період отримали міжнародні сертифікати з англійської мови (CELTA, TKT), з французької (PRO-FLE) і з німецької (GIDELFO), дані сертифікати будуть зараховані як години профпідготовки під час проходження планових курсів.

За словами чиновників з освітнього відомства, така система заохочення дозволить в кілька разів підняти рівень професійної підготовки вчителів, поліпшити шкільне викладання і, тим самим, сприяти підвищенню знань іноземних мов серед школярів.

Якщо Вам потрібен репетитор з математики, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top