Сергій Квіт: молодь потрібно залучати до наукових...

Сергій Квіт: молодь потрібно залучати до наукових досліджень під час навчання у вищих навчальних закладах

Міністр освіти і науки вважає, що розвиток сучасної науки є запорукою успішного майбутнього України як високотехнологічної держави, яка наслідує європейським демократичним принципам. Наука важлива як для економічної, так і гуманітарної сфери, оскільки забезпечує загальний рівень інтелігентності і всебічного розвитку громадян, і підвищує інтелектуальну впізнаваність країни в сучасному світі. Саме тому наука в найкоротші терміни повинна стати справжнім пріоритетом державної політики України.

Сергій Квіт запропонував державі підтримувати не тільки унікальні технологічні розробки, але тaкож дослідження, які можуть сприяти появі нових фундаментальних результатів. Він зазначив, що університети є ключовими організаціями, які залучають молодь до наукових досліджень і технологій. Для активного розвитку сфери науки вузи повинні зацікавлювати все більше студентів, сприяючи їм в їхніх починаннях і надаючи необхідну підтримку.

Також необхідністю є інтеграція університетів та академічних установ, які будуть підконтрольні єдиному органу — Міністерству освіти і науки. Ця інтеграція необхідна для надання більшої державної допомоги сфері науки і, як наслідок, її активного розвитку. Міністр також зазначив, що в 2010 році була створена окрема організація — Державне Aгентство з питань науки, інновaцій та інформатизації України. Саме це сприяло поділу управління науково-технічною сферою між двома органами виконавчої влади, що, в свою чергу, спричинило значний занепад даної сфери.

Якщо Вам потрібен репетитор з хімії, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top