Секрети ЗНО, які потрібно знати всім абітурієнтам

Секрети ЗНО, які потрібно знати всім абітурієнтам

Ця стаття присвячена ЗНО та підготовці до нього, але ми, крім цього, вирішили особливу увагу приділити деяким моментам, які несправедливо забуті випускниками. Крім відомих методів підготовки, таких як рішення тестів онлайн, хороший репетитор з підготовки до ЗНО в Харкові дистанційно є й інші важливі деталі.

Секрет №1. Всі вчителі люблять «лякати» учнів тим, що мовляв «не прочитаєш цей роман, а він тобі на ЗНО попадеться». Дорогі абітурієнти, читати, звичайно ж, потрібно, але завжди заглядайте на сайт УЦОЯО. У регламентних документах про ЗНО є перелік літератури, який включений в тестування. Нічого іншого там не буде. До речі, список на 2017р. трохи змінився. Слідкуйте за оновленнями.

Секрет №2. Не перевантажуйте себе зайвою теорією. Наприклад, на ЗНО з української мови точно не попадеться тема про різновиди частинок, тому що вона не винесена на тестування. Що саме буде на ЗНО, теж можна дізнатися з програми МОН на сайті, тільки розібратися в ній складніше. Найбільш точна інформація викладена в підручнику О. Авременка. Студенти, рекомендують саме його. Також важливо займатися з учителем, щоб він контролював процес вашої підготовки. Репетитор з підготовки до ЗНО в Харкові дистанційно відмінно для цього підходить.

Секрет №3. Не довіряйте завданням пробного тестування. Як показує практика, на пробному ЗНО тести набагато легші, ніж на основному тестуванні. Дуже часто, школярі переоцінюють свої сили після пробного тесту і розслабляються перед справжнім ЗНО.

Секрет№4. Завдання іноді повторюються, не виключено, що на ЗНО 2017 ви зустрінете один з тестів за 2010 рік. Тому виконуйте завдання попередніх років і обов’язково аналізуйте їх.

Секрет№5. Час. Ми не приділяємо цьому аспекту багато уваги, а дарма. На ЗНО, хвилин 20 марнується через нерви і неможливість абітурієнта зібратися. Тренуйтеся робити тести вдома на час, як на справжньому іспиті. Нехай вам в цьому допоможе репетитор з підготовки до ЗНО в Харкові.


Top