Робота репетитором англійської: де шукати вакансії

Робота репетитором англійської: де шукати вакансії

Досконально вивчити англійську мову — це складне завдання, виконання якого часом буває неможливим без сторонньої допомоги. Тільки досвідчений викладач може допомогти вивчити граматичні правила, максимально збагатити словниковий запас і навчити висловлюватися без акценту. Якщо ви готові навчати цьому інших, адже самі добре знаєте найбільш поширену мову в світі, тоді саме час реалізувати себе в професії репетитора. На нашому сайті ви можете знайти відкриті вакансії для викладачів і відразу ж почати свою кар’єру!
Кому потрібен викладач англійської
У нинішній час попит на досвідчених педагогів вкрай високий, адже все більше українців хочуть вивчити англійську для подорожування, навчання за кордоном, спілкування з іноземними клієнтами, саморозвитку та інших цілей. Статистика показує, що найбільша кількість заявок на нашому порталі надходить саме від тих учнів, які шукають викладача для проведення приватних уроків з англійської. Тому вакансії для репетиторів цієї мови завжди відкриті, і ми постійно запрошуємо нових вчителів співпрацювати.
Чому працювати з нами вигідно
Працювати з нами — це вигідно і зручно для тих, хто шукає роботу одночасно з вільним графіком і стабільним заробітком. Після реєстрації, яка займає пару хвилин, і заповнення власного профілю, ви отримуєте доступ до відкритих замовлення від учнів. Ви можете вибирати заявки самостійно або скористатися допомогою наших менеджерів, які підбирають учнів, грунтуючись на критеріях, які ви вказуєте в своїй анкеті. Це — мета занять, місце і час проведення, вік учня і оплата за урок.
Кожен день на нашому сайті з’являються нові замовлення від учнів, які шукають репетитора англійської. Тому ви завжди зможете набирати нових учнів, тим самим отримуючи стабільну роботу і високий заробіток!


Top