Репетитор по Skype: плюси і мінуси

Репетитор по Skype: плюси і мінуси

Кількість способів поглибити знання з будь-якого шкільного предмету зашкалює. Кожен учень має можливість придбати додаткову літературу, знайти інформацію в інтернеті, відвідати факультатив, але найбільш поширений спосіб — викладач по скайпу або стаціонарно. Останній варіант зручний тим, що уроки онлайн або навіть в вашому місті більш ефективні, оскільки вчитель приділяє тільки вам весь час занять.

Репетитор онлайн стрімко набирає прихильників. Пропонуємо розглянути, що ж нам дають уроки онлайн?

Плюси:

Репетитор по Skype може викладати в будь-який час доби. Це дуже зручно. Ще одна перевага — не потрібно йти до нього на заняття, або вчителю приходити до вас. Іноді виходять накладки в часі саме через те, що знаходишся у дорозі. Також, набагато зручніше сидіти вдома дощового дня, і займатися навчанням, ніж їхати в інший кінець населеного пункту.

Немає сумнівів, що репетитор онлайн викладає точно так же, як і звичайний учитель. Плюсом можна назвати можливість вибирати не тільки серед локальних претендентів, але і По всій Україні. Таким чином, шанси знайти професіонала зростають в десятки разів.

Мінуси:

Стаціонарні заняття іноді дають більш продуктивні результати, ніж уроки онлайн, оскільки перед учнем і вчителем є безліч літератури, і процес вирішення завдань не затягується надовго. Втім, цей нюанс можна виправити, тому що він вимагає всього лише навичок роботи онлайн. Вони приходять вже після перших двох занять. Хороший репетитор по Skype має свої напрацювання і план продуктивного навчання. Так що питання, скоріше в тому, щоб знайти майстра своєї справи, і, звичайно, зацікавленого в результаті  учня.

Оскільки уроки онлайн вимагають постійного інтернет-зв’язку, потрібно мати надійного провайдера. Для великих міст це не проблема, а ось в селищах можуть виникати труднощі. Перед початком занять, переконайтеся, що ваша інтернет працює правильно і без збоїв, щоб не втрачати час даремно.

Таким чином, ви можете користуватися послугами викладачів в будь-якій формі. Вибір за вами.


Top