Репетитор по Скайпу: чому заняття онлайн стають...

Репетитор по Скайпу: чому заняття онлайн стають все більш популярними?

В еру тотального проникнення технологічних новинок в найрізноманітніші сфери суспільного життя сучасної людини все більш актуальним стає навчання за допомогою мережі інтернет. У всесвітній павутині школярі та дорослі можуть знайти відповіді на всі свої запитання, дізнатися способи вирішення різних завдань і контрольних, відшукати матеріали для написання складних рефератів і курсових. Також широке поширення сьогодні отримали різноманітні відео уроки та лекції в запису і заняття онлайн, які забезпечують більш повне розуміння навчального і розвиваючого особистість матеріалу завдяки своїй інтерактивності.

Відео лекції в запису
Сервіс відео уроків вже кілька років є однією з найпопулярніших можливостей для тих, хто хоче швидко дізнатися необхідну інформацію по конкретній тематиці. В інтернеті можна знайти безкоштовні або ті, які надаються за помірну плату, уроки, наприклад, по вимові іноземних слів, побудови графіків і функцій, вирішенні фізичних завдань або розстановці хімічних коефіцієнтів. Крім цього, існують навіть онлайн-курси, розробкою яких зазвичай займаються провідні європейські, американські і українські університети. Пройшовши їх, можна відмінно вивчити ту чи іншу цікаву для вас тему, а також отримати сертифікат про успішне проходження курсу.
Головними перевагами сервісів відео лекцій в запису є можливість по кілька разів переглядати урок, що дозволяє більш повно опанувати тему, а також не прив»язаність до часу — дивитися лекції і робити по ним вправи можна в будь-який зручний для вас час. А основним недоліком цього методу є відсутність можливості поставити запитання в разі того, якщо ви щось не до кінця зрозуміли або хочете глибше розібратися в тому чи іншому питанні. Тому для вирішення такої нагальної проблеми були впроваджені онлайн уроки.

Навчання по Скайпу
Інтерактивні уроки сьогодні стають все більш затребуваними. Зазвичай вони проводяться по Скайпу або за допомогою інших сервісів, які надають можливість проводити відеоконференції між репетитором і учнем. Такі заняття дозволяють не тільки отримати великі знання по конкретній темі, а й задати питання з незрозумілих моментів.
Онлайн уроки не вимагають особливої ​​підготовки в організації. Репетитору і учневі всього лише необхідний швидкий інтернет і відеокамера. Також плюсом буде наявність у сторін можливості фотографувати частини завдань і їх рішення, що дозволить значно прискорити розуміння між учнем і викладачем.
Серед інших переваг онлайн занять варто відзначити неважливість територіального розміщення учня і викладача. Часто буває так, що провести заняття з досвідченим репетитором, який підходить вам за всіма параметрами, неможливо, оскільки ви живете далеко один від одного. А для проведення занять по Skype ви можете вибрати для себе або вашої дитини будь-якого бажаного репетитора, навіть якщо він живе за тисячі кілометрів — адже інтернет сьогодні нівелює всі відстані.
Втім, уроки онлайн мають і свої недоліки. До них можна віднести необхідність підлаштовуватися під вільний час учня або репетитора — адже не завжди воно збігається в обох сторін. Також на перших порах така незвична форма занять може викликати недовіру і страх учнів, проте з часом таке ставлення пропадає. І варто не забувати про людський фактор — по інтернету дуже складно пізнати людину, її здібності, знання і характер. Тому по можливості рекомендується знайомитися з репетитором і проводити перше заняття очно, а не онлайн.

Кому підійдуть уроки по Скайпу?
Заняття онлайн чудово підійдуть як дорослим, так і дітям. Крім того, школярі будуть відчувати себе більш комфортно навчаючись на своїй території, ніж в безпосередній присутності репетитора у себе вдома або ж на його території. Однак не варто забувати про те, що тривала робота за комп’ютером створює серйозне навантаження на дитячий організм, тому не варто займатися більше, ніж 45-60 хвилин. Також варто зауважити, що заняття з репетитором по Скайпу рекомендується починати не раніше 6-7 класу, адже більш ранній початок онлайн уроків може негативно позначитися не тільки на фізичному здоров’ї дитини, а й на її психіці.
Якщо ви зацікавилися онлайн уроками і зважили всі їх плюси і мінуси, на нашому сайті repetitor.org.ua ви маєте унікальну можливість вибрати найбільш досвідчених і висококваліфікованих репетиторів з Харкова, Києва, Дніпропетровська та інших міст України. Всі вони проводять надзвичайно пізнавальні і корисні заняття по Скайпу, завдяки яким ви або ваша дитина швидко і якісно зможете досягти будь-яких поставлених цілей в навчанні.


Top