Репетитор для наймолодших

Репетитор для наймолодших

Перед початком навчального року батьки майбутніх першокласників намагаються знайти репетитора для підготовки до школи. Без всяких сумнівів, це піде на користь дітям, адже тепер у них буде за плечима не тільки рюкзак, а й уявлення про те, що таке школа і чому там вчать.

Що стосується батьків, то їх завдання знайти таку людину, яка зможе подружитися з хлопчиком або дівчинкою і дати потрібну інформацію коротко і ясно. На перший погляд завдання легке, але це не так. Звичайно, мами з татами теж можуть взяти участь в підготовці до школи, але якщо у батьків немає таланту  пояснити, підкреслюємо — пояснити, значить не потрібно цим займатися. Знати матеріал і вміти його викладати — це різні речі. Звідси і професія викладача, яка не кожному під силу.

Найкраще, щоб репетитор для підготовки дитини до школи вже мав досвід роботи з маленькими дітьми. Пошукайте таких вчителів в інтернеті, запитайте у друзів, знайомих. Немає нічого дивного в тому, що один з батьків захоче бути присутнім на уроці.

Обов’язково запитуйте у дитини про її враження, цікавтеся, чи подобається їй займатися. Не потрібно боятися змінювати педагогів, якщо вас щось не влаштовує. Тільки не забувайте, що дивитися на ситуацію необхідно тверезо і об’єктивно.

Дуже добре, якщо репетитор для підготовки дитини до школи використовує багато додаткового інвентарю і спирається на ігри в процесі занять. Подавати «сухий» матеріал не те що недоцільно, а й зовсім непрактично в такому маленькому віці. Шанси, що малюк засвоїть інформацію, різко падають, оскільки його все ще цікавлять іграшки.

Заняття не повинні тривати занадто довго, 20-30 хвилин цілком достатньо, далі діткам необхідна перерва. Вкрай необхідно, щоб у дитини був щирий інтерес. У разі якщо він зникає, потрібно шукати причину і виправляти становище. В іншому випадку, дитина може повністю втратити бажання до пізнання світу, оскільки вона буде вважати це нудним і нецікавим.


Top