Пробне ЗНО 2017 зацікавило 14% випускників

Пробне ЗНО 2017 зацікавило 14% випускників

 

УЦОЯО опублікував статистику реєстрації на пробне ЗНО. Станом на 20 січня вона становила близько 28 тисяч. Це приблизно 14% від загального числа вступників до ВНЗ.
Найбільше учнів, які бажають пройти пробне ЗНО в Дніпропетровській, Полтавській, Харківській і Сумській областях.
Цілком очікувана і відповідь на питання про найпопулярніший тесті. Логічно, що найбільше зареєструвалися на пробне ЗНО 2017 по українській мові і літературі. Батькам і самим абітурієнтам добре відомо, що від успіху цієї роботи залежатиме вся подальша сесія тестування.
Наступні місця в рейтингу популярності займають математика, історія, англійська мова. Реєстрація для участі в пробному ЗНО 2017 триває. Останнім днем буде 31 січня.
Після реєстрації абітурієнт отримає право пройти тренувальний тест на знання української мови, історії України, англійської, французької, німецької, предметів з циклу природничих наук (фізики, хімії, географії, біології).
Нагадаємо, що дата початку пробних тестувань — 1 квітня. У цей день оцінять знання з української словесності. Абітурієнти виконають завдання з української мови та літератури.
Через тиждень учні здадуть другий предмет (дисципліну за вибором). 8 квітня 2017 року відбудеться тестування з усіх інших предметів.
Не забувайте, що пробне тестування платне. За здачу одного тесту необхідно сплатити 129 грн.
Для реєстрації необхідно перейти на сайт центру оцінювання освіти в вашому регіоні.


Top