Поради щодо отримання стипендії в США!

Поради щодо отримання стипендії в США!

На сьогоднішній день велика кількість американських університетів надають нашим українським студентам спеціальні стипендії. І якщо студент має гарні оцінки, знання, то може отримати можливість як мінімум 50% компенсації свого навчання за кордоном. Саме про це стало відомо від одного представника університетів Adelphi University, American University University of South Carolina, Auburn University Майкла Лоусона. Своїми думками та новинами він ділився під час конференції в Ліга Бізнес Інформ.

Fulbrajt-programma

Слід зазначити, що саме ці установи готові дати студентам великі і вельми щедрі стипендії. Головне, що повинні розуміти наші випускники, що такий гранд дається тільки за академічні заслуги, а також при бездоганному знанні англійскої, вивчити яку вам поможе досвідчений викладач. У пріоритеті перебуває саме успішність. Якщо у студента є документи з високими балами з місця навчання, або вже диплом бакалавра з відмінними оцінками, то іноземний університет вже напевно буде готовий дати часткову стипендію саме за успішність.

Якщо говорити про цифри, то відомий Adelphi University, який знаходитися в Нью-Йорку, і пропонує до вивчення не тільки бізнес спеціальності, психологію і мистецтво, але також і проводить різні дослідження в боротьбі з серйозними раковими захворюваннями, вже в цьому році роздав стипендії на суму понад 80 тисяч доларів. Погодьтеся, сума далеко не маленька. Інші ж університети готові запропонувати українським студентам з хорошою успішністю стипендію, яка може покрити приблизно 20% вартості самого навчання.

Слід зазначити, що кожен університет має кілька видів стипендій, і студент має право подавати і пробувати сили на всіх з них. Нещодавно був випадок, коли студентка подала заяву на 44 стипендії, з яких 7 їй вдалося отримати. Це дало можливість компенсувати 70% всіх її витрат на навчання.

Безумовною перевагою в отриманні такого гранту та стипендії буде наявність досвіду роботи за фахом. Адже це дає можливість керівництву університету побачити, наскільки наміри студента серйозні, які у нього є мотиви і бажання домагатися висот в світі. І документи, які підтвердять такий досвід, можуть бути абсолютно різними — запис у трудовій книжці, виписка з внутрішніх документів компанії або ж простий рекомендаційний лист.


Top