Популярні пошукові системи для вивчення...

Популярні пошукові системи для вивчення англійської мови абсолютно безкоштовно!

Зараз багато роботодавців вимагають від своїх співробітників регулярно вивчати англійську мову. Деякі люди звертаються за допомогою до репетиторів, намагаються підтягнути знання самостійно. Але для вивчення іноземних мов ще є і спеціальні ресурси. Про найпопулярніші безкоштовні сайти  і піде мова в нашій статті.

6DwqWS3DPiKZ76rVxL3wgydxcw

1) Duolingo. Цей проект підтримує компанія Гугл і сам Ештон Катчер. Програма нагадує дерево досягнень. Перехід на один рівень можливий тільки після набору певної кількості балів. Отримати їх можна тільки за правильні відповіді. Цікаво, що такий сайт розробив свою програму для платформ iOS і Android.

2) LearnEnglish. Тут клієнт має можливість вибрати для себе будь-який вид вивчення іноземної мови. Це може бути повноцінний урок, спілкування в чатах або соціальних мережах, ігри та інше.

3) Situational English. Назва говорить сама за себе. Люди отримують можливість вивчати англійську мову через ситуації. На сайті можна знайти 150 статей різного контексту, де є вже готові відповіді, вирази і реакції. Це дуже корисно вивчати тим, кому англійська мова потрібна на туристичному рівні, для ведення діалогів з місцевими жителями.

4) Eslpod.com. Всі користувачі цього ресурсу отримують можливість проходити навчання за спеціальними підкастами, які в iTunes доступні абсолютно безкоштовно. Також можна займатися з роздруківками подкастів і словниками.

5) Learn American English online. Дуже зручний ресурс для вивчення англійської, так як весь матеріал розподілений за рівнями і навіть виділено спеціальним кольором для зручності. Граматика пояснюється окремо в відео форматі.

6) Learnathome. Цікавий російський сервіс, який дозволяє сформувати план занять, на які йде не більше півгодини. Але перед їх виконанням потрібно обов’язково пройти тест, який дозволяє визначитися з рівнем знань учня. Можна і пропустити тест, але тоді програма самостійно поставить своєму новому користувачеві рівень elementary.

7) Edu-station. Сайт російською мовою, де клієнт має можливість працювати з відео-лекціями, конспектами, книгами. У роботі можна використовувати і інтерактивний словник. Цей сайт не є повністю безкоштовним, там є окремий контент з платними заняттями.


Top