Польська мова: перспективи та можливості

Польська мова: перспективи та можливості

Модною тенденцією за останні роки стало навчання в сусідній Польщі. Якщо на початку 2000х більшість людей не знало про таку можливість, то зараз складно знайти людину, яка б не чула хоча б мінімум інформації про вищу освіту в цій східноєвропейській країні.

Вражає не тільки різноманіття українських програм, що пропонують абітурієнтам свої послуги по швидкому усуненню всіх юридичних проблем, а й кількість оголошень з пропозиціями про вивчення польської мови. Багато шкіл навіть ввели польську в якості другої іноземної в програмі. Не дивно, що репетитор польської мови в Одесі має багато замовлень. Це правило стосується й інших міст.

Вивчати польську мову досить легко: в відсотковому співвідношенні, вона більше схожа на українську мову, ніж на російську. Багато слів ви можете зрозуміти, як окремо, так і з контексту. Для людини, що володіє слов’янськими мовами, польська не складе труднощів. Різниця тільки в письмі, в Польщі воно не кириличне, а латинське. Для кращого освоєння, все ж рекомендується знайти хорошого викладача. Репетитор  польської мови в Одесі допоможе вам досконало оволодіти цікавою мовою.

Для того, щоб вступити в польський вуз, абітурієнту не потрібно здавати ЗНО, зарахування проводиться за балами українського атестату. Основна вимога — знання польської мови. Для кращого оволодіння нею, можуть запропонувати підготовчий курс в Польщі, перед університетом.

Всі Вузи діляться на державні і приватні. Різниці в рівні викладання немає. Іноді, приватні освітні заклади можуть стояти в рейтингу вище, ніж державні.

Середня вартість навчання 1-2тис.евро. Англомовні програми ціняться дорожче — близько 5тис.евро.

Польський диплом дійсний по всьому ЄС, а також цінується й у нас на батьківщині. Якщо ви бажаєте спробувати свої сили в Польщі, починайте вивчати мову прямо зараз. Репетитор польської  в Одесі наблизить вас до мети.


Top