Отримати стажування за кордоном - чи реально це?

Отримати стажування за кордоном — чи реально це?

Насправді зараз практично кожна освічена людина має всі можливості для того, щоб отримати стажування в будь-якому куточку світу. Для цього просто необхідно відповідати деяким вимогам, перш за все на відмінно знати англійську мову чи мову країни стажування, і мати величезне бажання домагатися в своєму житті і професії максимальних висот.

Багато роботодавців вже давно говорять про те, що вони віддають перевагу тим випускникам, які крім свого відмінного диплома, можуть надати документи про закордонне стажування, сертифікати про навчання з різних курсів і т.п. Так хто ж в нашій країні має можливість отримувати стажування за кордоном?

 

cb73h1355140365

Слід зазначити, що державні і комерційні ВНЗ можуть надати своїм студентам такі можливості. Більше пропозицій, звичайно, в туристичних університетах, таких як Київський університет туризму, економіки і права, де студенти можуть спробувати себе на різних курортах в мальовничих місцях. Не відстають від них і аграрії і харчовики. Їх робота в основному буде пов’язана зі збором врожаю, садівництвом, тваринництвом і так далі.

Якщо студент бажає спробувати свої сили за кордоном, то він повинен в першу чергу активно працювати з іноземним відділом в своєму рідному вузі. Адже саме там знаходитися джерело всієї інформації про іноземних партнерах і їхніх програмах. У більшості випадків, такі дані є відкритими, і навіть активно пропагуються, так як це додає університету престижності і популярності. Але за кордон їдуть тільки одиниці, так як іноземний відділ просто не в змозі достукатися до своїх студентів.

Ще одна проблема на шляху стажування за кордоном — це боязнь відрахування. Дійсно, неправильне оформлення документів може призвести до того, що студенту доведеться відновлюватися, заново здавати сесію і іспити. Але щоб такого не було, досить буде правильно зібрати всі документи, обговорити всі можливі нюанси до підписання угоди про стажування. Якщо є якісь хвости- потрібно обов’язково їх закрити. В основному університет завжди буде йти на поступки своїм цілеспрямованим студентам, тому якщо грамотно підійти до питання, то і вирішити його можна буде без шкоди для самого себе.

Пам’ятайте, що стажування за кордоном стане відмінним стартом у кар’єрі, дасть багато досвіду і нових знань, які обов’язково оцінять наші работодавці.

 


Top