Осінні та весняні канікули у столичних школах не...

Осінні та весняні канікули у столичних школах не скасують

Про це заявила влада міста Києва. За словами А. Старостенко, заступника голови КМДА, від введення шестиденного робочого тижня або скасування канікул, міський бюджет заощадить на опаленні, яке надаватиметься школам, не більше 1%. Тому чиновники прийняли рішення, через таку незначну економії не завдавати додаткових незручностей школярам, ​​їх батькам і вчителям. Все залишиться так, як і було, і діти отримають як весняні, так і зимові канікули.

Втім, міська влада просить батьків поставитися з розумінням до можливості введення плаваючого графіка канікул. Сьогодні є велика ймовірність того, що на осінні канікули школярі підуть трохи пізніше, а не весняні — трохи раніше. Все буде прямо залежати від температури повітря навколишнього середовища. Також з цієї причини зимові канікули можуть бути продовжені на кілька днів або тижнів.

Нагадаємо, у зв’язку з необхідністю економічного використання енергоресурсів під час майбутнього опалювального сезону, в цьому році буде знижена температура в трубах. Внаслідок цього, в багатьох регіонах України школи і університети перейшли на шестиденку, осінньо-весняні канікули планується зовсім скасувати, а ось зимові канікули істотно збільшити — цієї зими студенти і школярі зможуть безперервно відпочивати до двох місяців.

Якщо Вам потрібен репетитор німецької мови на час канікул, просто перейдіть за посиланням і виберіть викладача.


Top