Онлайн-навчання ІТ-технологіям - чи потрібно це?

Онлайн-навчання ІТ-технологіям — чи потрібно це?

Зараз є багато сучасної молоді, яка бажає розвивати себе в сфері ІТ-технологій. Але як правильно вчинити — вибрати традиційне отримання диплома в університеті, або ж зробити ставку на Coursera і Future Learn? Щоб остаточно розібратися з цим питанням і прийняти для себе правильне рішення, досить просто ознайомитися з думками та рекомендаціями відомих українських компаній ІТ, які працюють з клієнтами по всьому світу.

2014032it

Багато хто вказує на те, що на нашому українському ринку ІТ-освіта перебуває на досить високому рівні, і студенти активно проходять різні додаткові курси, а також займаються з репетиторами з програмування. Але в резюме наявність або відсутність сертифікатів — далеко не найголовніше. У будь-якому випадку роботодавець буде дивитися на досвід роботи і на специфіку тих проектів, які були на попередньому місці роботи. Якщо досвіду немає — то і наявності навіть десятка сертифікатів не буде достатньо.

Загалом в Україні питання про сертифікацію не так гостро стоїть, як в Європі. Додаткова освіта завжди буде вітатися, так як це говорить про те, що людина займається самоосвітою, має свою мету, сміливо до неї йде. Але з іншого боку це також може бути ознакою того, що людина просто хоче швидше отримати заповітну роботу. А на практиці під час випробувального терміну  все стає ясно, чи є досвід і навички, чи ні.

Але якщо все-таки людина, здобувач, має можливості і бажання пройти курси, отримати потрібні знання і підтвердити свою кваліфікацію — то найкраще зробити вибір в сторону іноземних курсів. Адже це значно збільшує знання іноземної мови, яке зараз також дуже сильно цінується. Знання, які дають іноземні курси і програми є більш сучасними, необхідними і допомагають в подальшій роботі.

Виходить, що тільки одними курсами досягти висот у своїй професії або в бажаній сфері роботи не так і просто. Необхідно в першу чергу отримати якісну повноцінну освіту, обзавестися досвідом роботи, нехай навіть і не в найкращих компаніях і не отримуючи високі оклади. Але і онлайн-освіту також не варто запускати. І про розвиток своїх особистісних якостей і цінностей також не варто забувати. Гнучкість, відкритість до нових ідей, бажання розвиватися і ділитися своїми знаннями — ось що високо цінується в великих корпораціях на сьогоднішній день!

 


Top