Німецька мова: сфери застосування

Німецька мова: сфери застосування

Німецька мова — чудовий варіант для вивчення в школі чи університеті. Зараз, крім вчителя англійської, популярна така професія, як викладач німецької мови в Києві. «Які його переваги?» — Запитаєте ви. Німецька — це мова бізнесу, якщо у ваших планах займатися діяльністю в цій сфері, то навіть без базових знань вам не обійтися.

Ця мова, незважаючи на свої складності при вивченні, які можуть налякати в перший день занять, все-таки легко засвоюється більшістю людей. У ній  дуже легко запам’ятовувати написання слів, оскільки пишуться вони так само, як і звучать.

Перевагу мають школярі, які вивчали перед німецькою мовою англійську. Система обох мов дуже схожа. І німецька та англійська належать до однієї групи — германської. Це означає, що історично вони розвивалися з однієї мови, цим фактом і пояснюється схожість багатьох слів.

Німецька мова має статус державної в ФРН, Австрії, Швейцарії, Люксембурзі, Бельгії.

У Німеччині дуже розвинене книгодрукування. Одна з 10 книг в світі обов’язково видається в ФРН. Більше книг друкується тільки в Нью-Йорку, відразу за ним йде Мюнхен. Незважаючи на це, мала кількість книг перекладається з німецької, тільки 5-10%. Володіння мовою відкриває можливість читати в оригіналі. Щоб добре вивчити німецьку, потрібно мати величезну базу аудіо, відео матеріалів для навчання, а також хорошого педагога, яким може стати репетитор німецької мови в Києві або вашому місті.

Що стосується українських школярів, то в останні роки при вступній компанії спостерігається аншлаг на спеціальності з вивчення англійської, і набагато менше абітурієнтів подають документи на інші мови. Це хороший шанс вступити на бюджетній основі й вчити як німецьку, так і будь-яку іншу мову.

Запорукою того, що ви пройдете в університет, стануть ваші бали по ЗНО. Тому не гайте часу, а починайте засвоювати німецьку. Викладач німецької мови в Києві допоможе розібратися з граматикою і підготує вас до написання тесту.


Top