Німецька мова і Україна

Німецька мова і Україна

Поки англійська мова впевнено тримає свої позиції на теренах всієї Європи, як засіб міжнародного спілкування, ми хочемо зосередити увагу на інших мовах, здатних вийти на один рівень з нею або навіть більше — замінити.

У цій статті ми розглянемо перспективи вивчення українцями німецької мови.

В ЄС більше 25% розмовляють нею, а в Швейцарії, Австрії, Бельгії вона одна з державних. Ще українців манять німецькі ВНЗ, які вже повністю «освоїли» наші сусіди — поляки, так що зовсім скоро хвиля дійде і до нас.

Романтиків може залучити Німеччина як країна поетів, музикантів, письменників і філософів, причому світового значення. Конструктивістам слід сказати, що бізнес відносини Німеччини з Україною тільки налагоджуються, а кількість спільних проектів збільшується. Таким чином, можна припустити, що робочі кадри, які володіють німецькою мовою, точно знадобляться. Така тенденція вже спостерігається серед працівників сфери здоров’я, активно відвідують уроки, які веде репетитор німецької мови в Києві.

Що стосується молодих людей, то їх чекають ще більші перспективи на той час, поки вони отримають освіту і стануть вільно розмовляти німецькою.

У самій Європі дуже багато німецькомовних, причому у всіх країнах. Пояснення просте — Німеччина — держава найбагатших туристів. Саме тому, щоб влаштуватися на роботу в сфері обслуговування необхідно володіти німецькою в 80% випадків.

Мова складна у вивченні, тому працювати потрібно, керуючись порадами, які може дати викладач з німецької мови в Києві.

З огляду на поки невелику кількість абітурієнтів, що складають тест з німецької мови як один з предметів ЗНО,  шанси поборотися за місце в ВУЗі зростають в десятки разів. А це, безумовно, ще одна перевага, головне добре підготуватися і знайти досвідченого вчителя, такого  як репетитор німецької мови в Києві.


Top