МОН і Microsoft створять освітню онлайн платформу

МОН і Microsoft створять освітню онлайн платформу

 

Створення масштабної онлайн платформи, яка дасть українцям доступ до високоякісних освітніх матеріалів — один з основних елементів реформи освіти. Лілія Гриневич обговорила участь Microsoft в реалізації проекту з віце-президентом корпорації з питань освіти. Зустріч з Ентоні Сальсіто пройшла в Лондоні 24 січня.
Лілія Гриневич зазначила, що дистанційне навчання і нові технології можуть стати вирішенням багатьох проблем для сільських шкіл.
МОН обговорює можливість технічної допомоги Microsoft, участі корпорації в перепідготовці вчителів, надання менторів для роботи навчальної платформи. Все це дасть дуже великий ефект для української освіти і рівня підготовки самих вчителів.
Ентоні Сальсіто також зазначив, що крім системних змін в освіті важливо сформувати культуру і сприйняття роботи в освіті як авторитетної і престижної. Для цього необхідна команда лідерів, яка буде вести все професійне співтовариство вчителів до нових рівнів і досягнень.
Віце-президент Microsoft нагадав, що гаджети дуже швидко відходять у минуле і змінюються. Тому система, яка буде працювати чітко і злагоджено, куди важливіше.
Інші несподівані і позитивні новини освіти України можуть з’явиться в ході роботи Всесвітнього освітнього форуму. Він проходить в столиці Великобританії 23 — 25 грудень 2017 року.
Нагадаємо, що МОН і Microsoft співпрацюють з 2003 року, але анонсований проект обіцяє бути наймасштабнішою та істотним загальним починанням.


Top