Молоді українські вчителі отримають допомогу від...

Молоді українські вчителі отримають допомогу від держави

Міносвіти віддало наказ, згідно з яким випускникам, які отримали у 2014 році педагогічну освіту, буде надана адресна грошова допомога. Втім, її зможуть отримати тільки ті молоді фахівці, які уклали трудовий договір, відповідно до якого вони зобов’язані три роки відпрацювати на посадах педпрацівників в школах або ПТУ.

Одноразова допомога буде виплачена тим випускникам денної форми навчання, які навчалися за держзамовленням у навчальних закладах I-IV рівнів акредитації. Молоді фахівці отримають допомогу в розмірі п’яти мінімальних заробітних плат, яка на сьогоднішній день складає 1218 грн.

Потрібен репетитор історії? Перейдіть у відповідний розділ і виберіть свого репетитора.

Згідно з відповідним наказом Міносвіти, керівники вузів зобов’язані до 15 жовтня подати списки своїх випускників і вже до кінця року вони зможуть отримати державну допомогу.

Варто відзначити, що молодий фахівець буде повинен повернути суму отриманих від держави коштів, в разі своєї відмови приступати до роботи відповідно до умов укладеного договору або в разі звільнення протягом трьох років з дати початку його роботи.

Якщо Вам потрібен репетитор з історії, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top