Місце для занять в Києві від "Аудіторіума"

Місце для занять в Києві від «Аудіторіума»

Кожна професія має свої недоліки. Для мене, як для репетитора, головний мінус мого роду діяльності — це відсутність місця, де б я міг зі спокійною душею, в комфорті і теплі проводити заняття.

Їхати до учня, витрачати час на дорогу, потім годину вчити, потім годину назад. А в підсумку отримати як за годину. І це без урахування принад нашого транспорту. За поїздку в деяких маршрутках повинні платити не пасажири, а пасажирам, як за шкідливе виробництво.

Можна, звичайно, покликати учня до себе, але кожен раз переживати про чистоту приміщення, пилу, кота, який вічно просить їжі в самий непотрібний момент, а просить щось він голосно і наполегливо! В цілому — робочої атмосфери ніякої! Мені, особисто, як-то раз зірвав урок запах сусідських котлет, за інтенсивністю він був в стані посперечатися зі зброєю масового ураження часів Першої Світової.
Зима — гарячий сезон для нас, на відміну від літа, хочеться взяти побільше учнів, уроків, накопичити грошей на відпочинок, на море. Тим більше, що багато хто хоче вчитися, підготуватися до ЗНО, ДПА, іспитів до вузів, підтягнути мови для просування по роботі.
Заявок на тематичних сайтах — сотні, тисячі. Але як правильно скласти свій розклад, розпланувати все уроки? От би було місце, куди можна було б прийти і запросити туди учня за учнем. Відчитав три уроки — отримав як за три уроки. Або навіть краще того, взяв три — п’ять учнів, заощадив свого часу без шкоди для бюджету!
Тепер таке місце є! Компанія «Аудіторіум» надає кабінети за низькими цінами. Всього 55 гривень на годину за кабінет в якому з комфортом розміститися до п’яти чоловік. У світлому, комфортному кабінеті сучасна маркерна дошка (прощай крейда на штанях), індивідуальні «американські» парти, навіть принтер\ксерокс передбачений. І таких кабінетів аж шість! Мало місця? Є приміщення для десяти і навіть двадцяти п’яти чоловік.

 

Auditorium
Крім лояльних цін, тут ще й зручне місцерозташування! Метро КПІ це, звичайно, не центр, але ще дуже і дуже близько до нього. За п’ять хвилин ходьби потрапляємо в нову, свіжу, презентабельну будівлю на вулиці Боткіна 4а. Закрита парковка, охорона, wi-fi, безкоштовна каву або чай, це вже просто приємний бонус. Чи потрібно говорити щось ще?
А раз не потрібно, заходьте на сайт www.auditorium.com.ua, телефонуйте (099) 59-00-56 (044) 277-87-03, а понад те, приїжджайте і переконайтеся, що кращого місця для проведення уроків, семінарів, майстер-класів в Києві просто немає.


Top