Міністерство освіти в 2014 році зменшило державне...

Міністерство освіти в 2014 році зменшило державне замовлення у вищих навчальних закладах на 1 тис. — до 98 тис. осіб

Державне замовлення до вищих навчальних закладів в 2014 році в порівнянні з 2013р. зменшене на 1 тис. осіб — до 98 тис. Про це повідомила на брифінгу перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун.

«У цьому році ми зменшили держзамовлення на 1 тис. осіб у порівнянні з минулим роком. Це пов’язано з демографічними показниками », — сказала Інна Совсун.

Вона також повідомила, що Міносвіти трохи перерозподілив між вузами державне замовлення.

«Було суттєво збільшено державне замовлення в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка (КНУ), Львівському національному університеті ім. І.Франка (ЛНУ), дещо збільшено в Харківському університеті ім. Каразіна (ХНУ), Чернівецькому університеті ім. Юрія Федьковича (ЧНУ), тому що у них були деякі урізання під час роботи попереднього керівництва Міністерства. Те ж стосується Києво-Могилянської академії (НаУКМА), якій дуже істотно урізали державні замовлення в попередні роки. В цьому році в Могилянці держзамовлення було доведено до рівня 2010р, а в КПІ його трохи збільшили «, — повідомила Совсун.

Вона також додала, що держзамовлення зменшено в профільних технічних вузах на гуманітарні спеціальності.

«Ми трохи скоротили державне замовлення в профільних технічних університетах, які хотіли отримати державне замовлення на невластиві для них спеціальності. Якщо Національний авіаційний університет (НАУ) хоче випускати журналістів, то це, звичайно, його право, але знаючи рівень підготовки там, розподіляти державні місця було недоцільно. Тому в НАУ та в деяких інших технічних університетах невластиві для них спеціальності суспільно-гуманітарного напрямку були скорочені. Зате державне замовлення за технічними спеціальностями залишено в повному обсязі», — сказала заступник міністра.

Якщо Вам потрібен репетитор геометрії, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top