Курси або заняття з приватним викладачем: як...

Курси або заняття з приватним викладачем: як краще підготуватися до здачі ЗНО

Сьогодні харківські одинадцятикласники масово замислюються про важливість підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Заняття, на яких акцент робиться на виконанні тестування, слід починати ще в десятому класі або, в крайньому випадку, на початку першої чверті одинадцятого. Адже лише тривала і комплексна підготовка до ЗНО 2017 Харкові може дати бажаний результат. У цій статті ви дізнаєтеся, під чиїм керівництвом краще проводити таку підготовку.
Курси або репетитор?
Сьогодні більшість українських школярів вибирають між відвідуванням освітніх курсів і приватними уроками з фахівцем. Практика показує, що другий варіант має одну важливу перевагу: досвідчений репетитор з підготовки до вступу до ВНЗ в Харкові працює виключно з одним учнем, який може задавати всі питання і отримати на них відповіді. Також важливою особливістю приватних занять є підбір учителем індивідуальної програми, яка ґрунтується на базовому рівні знань учня, його цілей і періоду, під час якого слід підготувати майбутнього абітурієнта до написання тестів. Саме такий комплексний підхід дозволяє не просто натаскати школяра з окремих предметів, а забезпечує системну підготовку до здачі ЗНО.
Досвід вчителя — перш за все
При виборі вчителя важливо звертати увагу на його досвід роботи з випускниками українських шкіл. Варто зазначити, що не кожен хороший шкільний педагог цілком володіє методиками підготовки до тестування. До того ж, не можна вибирати найдешевшого фахівця або того, який живе найближче. В першу чергу, необхідно поцікавитися результатами тестування його учнів і, по можливості, взяти рекомендації. До слова, з радістю їх надасть саме той репетитор з підготовки до ЗНО в Харкові, який використовує відпрацьовану і вдосконалену методику і може похвалитися високими результатами своїх учнів.


Top