Кращі викладачі світу зможуть навчати українців?

Кращі викладачі світу зможуть навчати українців?

Зараз в світі великою популярністю стали користуватися різноманітні курси навчання. Але для багатьох наших громадян вони були недосяжними, тому що відсоток людей, які знають і вільно володіють англійською мовою, катастрофічно низький. Але зараз ситуація дещо змінюється. Днями стало відомо, що благодійний фонд MagneticOne.org взяв на себе всі витрати на повний переклад українською мовою всесвітньо популярних і відомих курсів Khan Academy.

1

Цим проектом було передбачено створення спеціального каналу на сайті YouTube, який би мав різні відео-уроки, починаючи з образотворчого мистецтва і закінчуючи фізикою чи біологією. Всі такі уроки будуть мати українські субтитри, що дозволить учням не тільки дізнаватися інформацію, але і підтягнути свої знання англійської мови. Цікаво, що всі ці лекції — творіння кращих викладачів світу.

Слід звернути увагу на те, що представлений проект буде корисний і цікавий не тільки школярам або студентам, але також і вчителям і викладачам. Його творці стверджують, що хочуть зробити онлайн-освіту в нашій країні більш доступною, дати можливість кожному учневі повчитися в кращих педагогів у всьому світі абсолютно безкоштовно. Раніше, таке було навіть складно уявити, і дозволити собі отримати настільки якісні знання могли лише забезпечені або дуже талановиті українці.

Само по собі онлайн-освіта має велику кількість переваг, серед яких і незалежність від вчителів, від графіка навчання і навіть від місця знаходження або фінансового становища людини.

Учасники проекту вже відзначають його важливість і правильність переведення курсів на українську мову. Адже дійсно далеко не кожен бажаючий зможе відкрити для себе новий цікавий предмет, якщо він не знає іноземної мови. Багато можливостей залишаються закритими. А так в країні підніметься рівень онлайн-освіти і самої освіченості населення.

У нашій країні поки такого рівня курсів немає, але активно розвивається проект масових онлайн — курсів Prometheus, який активно набирає популярність і розширює свої пропозиції з різних предметів.

 


Top