Кращі університети світу: 4 українські виші в...

Кращі університети світу: 4 українські виші в списку

Щорічно імените освітнє з Великобританії Times Higher Education публікує список кращих вузів в світі. У цьому році в рейтинг потрапили і чотири університети з України. Втім, вони займають місця всього лише в восьмий сотні списку.
У 2016 році до авторитетного рейтингу потрапило два технічних українські університети — НУ «Львівська політехніка» та НТУ «Київський політехнічний університет». Також в списку кращих — КНУ імені Тараса Шевченка і ХНУ імені Каразіна.
00046_politeh2
Лідируючу позицію в рейтингу займає Оксфордський університет. У цьому році він потіснив з першого рядка Каліфорнійський технічний інститут. Саме цей вуз протягом п’яти попередніх років був названий кращим в світі.
Традиційно, першість за кількістю вузів в опублікованому рейтингу залишається за університетами Сполучених Штатів Америки і Великобританії. У списку — 148 американських вузів і 91 британський. Вони ж і займають дев’ять місць з першої десятки. Виняток — Швейцарський федеральний технологічний університет на дев’ятому місці.
В цілому, в рейтинг було включено 980 університетів. Кращі з них експерти визначають на основі тринадцяти критеріїв. Найважливішими з них є міжнародна мобільність студентів та складу викладачів, кількість введених міжнародних програм, цитованість статей і рівень наукових досліджень.


Top