Консолідований рейтинг вузів України 2014

Консолідований рейтинг вузів України 2014

Консолідований рейтинг вузів України в 2014 році включає 292 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації, а також 4 підрейтингу ТОП-10: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні вузи України», «Кращі київські вузи» і «Кращі ВНЗ регіонів Україна «.

В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України, використані найбільш авторитетні експерти і засоби масової інформації, які складають рейтинги вузів: «Топ-200 Україна», «Scopus» і «Вебометрикс», кожен з яких використовує різні критерії оцінки вузів.

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця вузів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» і «Вебометрикс».

За результатами консолідованого рейтингу свої провідні позиції підтверджує Київський національний університет ім. Шевченко, який посів перше місце.

Високі показники підтверджують Київський політехнічний інститут і Харківський національний університет ім. Каразіна, які поділили між собою друге місце.

Четверту позицію також зайняв вуз з Харкова — Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

П’ятий і шостий рядки зайняли провідні вузи західного регіону Львівський національний університет ім. Франко і Національний університет «Львівська політехніка».

Вузи Одеси в першій десятці представив Одеський національний університет ім. Мечникова, який посів 7 місце. На восьмому виявився кримський Таврійський національний університет ім. Вернадського, що потрапив в першу десятку, в першу чергу, за рахунок показника в рейтингу «Вебометрикс».

Донецький національний технічний університет представив Донбас в першій десятці рейтингу поділивши 9 і 10 місце з «Києво-Могилянською академією», яка потрапила в десятку в першу чергу за рахунок високого показника в рейтингу «Топ-200 Україна».

Якщо Вам потрібен репетитор з хімії, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача. Посилання


Top