Кількість місць для українських школярів в...

Кількість місць для українських школярів в програмі FLEX буде збільшено

У наступному році більше трьохсот старшокласників з України зможуть поїхати на рік у США за програмою обміну школярами Future Leaders Exchange (FLEX). Збільшення кількості місць для України пов’язане з виходом Росії з даної програми, про що днями заявив уряд РФ. Половина місць, які були призначені для російських школярів, буде передана Україні. Про це йдеться в статті провідного американського видання The New York Times, в якій автор посилається на заяву Вікторії Нуланд, зроблене під час недавньої зустрічі помічника держсекретаря США з українськими студентами.

Раніше в програмі FLEX брали участь 204 школяра з України, і близько 240 — з Росії. У наступному році половина місць, які раніше належали російським школярам, ​​буде віддана українським старшокласникам, а друга половина буде перерозподілена між Молдовою, Грузією та Вірменією.

Нагадаємо, що програма FLEX була схвалена урядом США в 1992 році і є некомерційною програмою для обміну старшокласниками та досягнення взаєморозуміння між різними культурами, які раніше були огороджені «залізною завісою». Фінансування програми повністю відбувається за рахунок держкоштів США і за двадцять три роки її існування близько 20 тисяч школярів отримали можливість протягом одного року навчатися в американських школах і проживати у приймаючих сім’ях з США.

Якщо Вам потрібен репетитор з математики, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача. Посилання


Top