Керівні кадри всіх українських ПТУ будуть...

Керівні кадри всіх українських ПТУ будуть переатестовано

Міносвіти на своєму офіційному сайті опублікувало текст доручення, спрямованого керівникам регіональних департаментів освіти і науки. В даному дорученні йдеться про те, що до 1.09.2017 керівники і заступники керівників всіх українських професійно-технічних установ буде переатестовано.

Потрібен репетитор німецької мови? Перейдіть у відповідний розділ і виберіть свого репетитора.

Мета такої атестації — необхідність істотного підвищення ефективності управління керівниками своїми навчальними закладами, а також необхідність значного збільшення рівня їх професійної майстерності та компетентності.

Атестувати керівних кадрів ПТУ на предмет відповідності ними займаної посади будуть спеціальні атестаційні комісії 3 рівня, створення яких покладено на органи управління освітою всіх ОДА. До складу таких комісій будуть включені представники регіональних інститутів післядипломної педосвіти, представники департаменту профтехосвіти при Міносвіти, фахівці навчально-методичних центрів профтехосвіти, а також бухгалтери та юристи.

Міносвіти наголошує на тому, що при плануванні проведення атестації обласні департаменти науки і освіти в обов’язковому порядку повинні враховувати дату призначення на займані посади керівних кадрів, терміни атестації з навчальних предметів, які вони викладають, дати проведення державних атестацій навчальних закладів, а також інші чинники, які матимуть безпосередній вплив на успішність проходження атестації.

Якщо Вам потрібен репетитор з німецької мови, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача.


Top