Іспанська та італійська: що вибрати?

Іспанська та італійська: що вибрати?

Потрібно відзначити, що обидві мови відносяться до романської групи мов, яка бере коріння з латині. У цю групу включається і всіма улюблена французька мова.

Це порівняння досить красивих двох мов ми почнемо з їх поширеності в світі.

Іспанською мовою розмовляють в більш ніж 20 країнах світу, так само вона — один з офіційних в ООН. У свою чергу італійська їй поступається — вона державна всього в 3 країнах. Але це ще не аргумент на користь будь-якої з них.

Варто відзначити, що ці мови цілком доступні для самостійного освоєння на побутовому рівні, але якщо ви хочете мати пристойний багаж знань, то репетитор італійської мови — ваш надійний партнер в цій справі.

Іноземні мови люди вивчають для абсолютно різних цілей. Зупиняючись на якомусь варіанті, враховуйте в першу чергу факт того, для чого саме ви беретеся за навчання.

Наприклад, якщо ваші знання ви хочете застосувати в бізнесі, візьміть до уваги географію. Ваші партнери в Латинській Америці, південних штатах США або, звичайно, Іспанії — значить, потрібна іспанська. Середземні острова Франції, південь Швейцарії та Італія вимагають відповідних знань. Бізнес особливо вимагає грамотного володіння промовою, яку може поставити репетитор з італійської мови.

Якщо ваша мета відпочинок — орієнтування теж повинне бути на улюблені локації.

Музикантам і людям мистецтва, а також студентам даних спеціальностей потрібна італійська мова, оскільки опера, театр і вокальні школи — це одні із символів країни. Багато хорошої літератури з мистецтва написано саме мовою Італії. Також всім модницям і працівникам цієї сфери не обійтися без базових слів, оскільки солідний відсоток світових брендів одягу і взуття виробляється саме в цій сонячній країні.

 

Робити вибір, найкраще, посилаючись на своє внутрішнє чуття, оскільки від того, наскільки вам подобається те, що ви вчите, залежить результат. Єдине, що ми можемо стверджувати, не сумніваючись — хороший репетитор італійської мови або іспанської потрібен обов’язково.

Іспанська та італійська: що вибрати?


Top