Інтерв'ю з кращим репетитором математики в Кривому Розі Лущишиною Тетяною Михайлівною

Математика зараз є одним з популярних предметів, які випускники здають на ЗНО. Наука досить складна, і тому дається далеко не всім. Затребуваність репетиторів з математики постійно зростає. Одним з популярних викладачів на нашому сайті з цього предмета, є Лущишина Тетяна Михайлівна.
Два роки тому вона закінчила Криворізький Національний Університет фізико-математичний факультет, в 2015 році отримала диплом магістра в Миколаївському Національному Університеті ім. В.О.Сухомлинського. Репетиторською діяльністю займається уже два роки. Ми вирішили запитати її про вибір професії та підготовку учнів до складання ЗНО.

1)Розкажіть трохи про те, де ви вчилися і чому вирішили стати викладачем математики.
Я закінчила Криворізький Національний Університет в 2013 році з дипломом спеціаліста, а потім отримала диплом магістра Миколаївського Національного університету ім. Сухомлинського в 2015 році. Мені з дитинства дуже подобалась математика, хоч я і закінчила гуманітарну гімназію, а вчителем мене надихнула стати моя перша вчителька і я завжди любила спілкуватися з дітьми.

SAMSUNG

2) Розкажіть про Ваш досвід підготовки до ЗНО з математики. Скільки учнів підготували?
Перший досвід у підготовці до ЗНО я отримала тільки закінчивши вуз, оскільки я працюю не так багато то в мене було тільки 3 учні, які випустились, вони мають достатньо великі бали з математики біля 180 балів. В цьому році я займаюсь ще з 2 випускниками і я маю віру що в них бали не будуть гірші.

3)Чи змінюється складність завдань на ЗНО з математики з року в рік? Чи достатньо шкільних занять, щоб здати ЗНО з математики на максимальну оцінку?
Завдання за складністю не змінюються, але шкільних знань не достатньою, це навіть не погана робота вчителів, просто матеріал ЗНО охоплює весь курс математики з 5 по 11 клас, а діти дуже часто забувають різні теми, і постійно треба повторювали, а шкільна програма на це не розрахована, за недостатньою кількістю годин.

4) Який учитель потрібен сучасній школі?
Сучасний вчитель повинен бути не тільки методично і програмно обізнаний, але і повинен вміти користуватися новітніми технологія, щоб бути цікавим його учням.

5) Чи варто щось міняти в шкільній програмі з математики?
Я вважаю що програма досить велика, в ній дуже багато матеріалу, який діти не встигають засвоювати, на мою думку, що якість повинна буди головнішою над кількістю.

6) Якщо б Вам запропонували зірватися з «насидженого» місця, поміняти професію і поїхати в іншу країну зі стабільною зарплатою, з гарантованим соцпакетом та іншими перевагами, поїхали б?
Я думаю що хотіла би кудись поїхати, хоча я і люблю дуже нашу Україну, за нашу прекрасну природу, чудових людей, але ніколи ще далі нашої країни ніде не була, а дуже хочеться мандрувати побачити світ і як живуть інші люди.

7) Що порадите абітурієнтам та випускникам ВУЗів: чи варто пов’язувати свою професію з математикою?
Я би порадила абітурієнтам не лінуватися, наполегливо працювати і результати будуть високими, а математика дуже цікавий предмет як казав М.В. Ломоносов «Математику уже затем учить надо, что она ум в порядок приводит»

Top