Хто може стати репетитором: студент або...

Хто може стати репетитором: студент або професійний викладач?

«Асоціація репетиторів України» запрошує до співпраці викладачів, які шукають роботу з вільним графіком і високим заробітком. На нашому порталі завжди відкриті вакансії для репетиторів, які впевнені в своїх знаннях, готові навчати інших і допомагати їм самовдосконалюватися. Отримати роботу може кожен — для нас і наших учнів не важливо, досвідчений ви викладач або тільки студент.
Професійний викладач vs репетитор-початківець
Традиційно, великим попитом користуються послуги професійних педагогів з багаторічним стажем викладання. Найчастіше їх наймають ті учні, які починають навчання з нуля і за короткий проміжок часу хочуть досконально освоїти предмет. Наприклад, ті, кому потрібно швидко підготуватися до здачі ЗНО з предмета, з якого отримують низькі оцінки. Або ж ті учні, яких чекає вступ в іноземний вуз, тоді як мови викладання вони не знають. Як правило, професійні викладачі більш компетентні і досвідчені, тому ціна занять з ними висока і стартує від 100 гривень за годину роботи.
Втім, з кожним днем ​​все більше учнів наймають студентів старших курсів. Досвід їх викладання складає кілька місяців або років, відповідно ціни на заняття з репетиторами-початківцями досить невисокі. Однак, слід зазначити, що високі розцінки за уроки не завжди означають досягнення бажаного результату. Адже, головне — це вміти налагодити контакт з учнем і завоювати його довіру. Як показує досвід, студенти відмінно спрацьовуються з молодшими і старшими школярами, які хочуть розібратися в окремих темах, підтягнути оцінки та оновити свої знання певних предметів.
Кар’єру репетитора може побудувати кожен
Не важливо, чи є у вас багаторічний досвід викладання або ж ви тільки починаєте свою кар’єру в сфері репетиторства. Якщо ви відмінно розбираєтеся в своєму предметі і здатні швидко знайти спільну мову з учнями будь-якого віку, ви неодмінно допоможете їм здати навіть найскладніші тести і підтягнути знання до бажаного рівня. Тому сміливо переглядайте вакансії для викладачів, розміщені на нашому сайті. Ми гарантуємо, що ви обов’язково знайдете для себе учнів, яким неодмінно допоможете досягти потрібного результату.


Top