Готуємося до школи

Готуємося до школи

Хто-хто, а ось малюки, які щойно закінчили садок, вже точно потребують особливої ​​уваги батьків. Тепер їм доведеться розпрощатися з улюбленими іграшками і всістися за парти на перші шкільні заняття. Немає сенсу сперечатися, що це велика зміна в житті вашої дитини. Причому потрібно бути підготовленим до школи як фізично, так і морально.

Діти повинні бути здоровими, мати хорошу фізичну підготовку. Проконсультуйтеся з лікарем, чи готовий ваш син або дочка до школи. Можливо, лікар порадить ще рік побути вдома, а в 7 років йти до школи, а можливо, скаже, що все в порядку, і дитина впорається з навантаженням.

Але крім фізичного аспекту, є ще й моральний. У чому ж його суть? По-перше, дітям необхідно налаштуватися на школу і мати елементарне поняття про неї. Частіше розмовляйте разом, обговорюйте і уявляйте майбутні дні в школі. По-друге, дитина не повинна йти 1 вересня у школу з нульовими знаннями. Мінімальне вміння читати обов’язкове, так само як і вміння рахувати.

Якщо ваша дитина не знає саме основної бази, їй буде складно серед більш розвинених однолітків, які обов’язково з’являться в класі.

Займайтеся з малюком самі, або спробуйте знайти репетитора для підготовки до школи. Педагог точно знає підхід і спосіб подачі інформації. Також, як варіант, запишіть дитину в дошкільну групу. Там в ігровій формі теж проходять розвиваючі заняття.

Доведено, що підготовлені діти більш впевнено себе почувають в новому середовищі і менш схильні до стресу. Вони відразу входять в процес і легше засвоюють матеріал. Бонусом для них стає бажання відвідувати уроки, адже вони знають, про що йде мова, розуміють матеріал, а, значить, отримують задоволення.

Турботливі батьки хочуть знайти репетитора для підготовки до школи заздалегідь. Це мудре рішення. Оскільки дитина встигне звикнути до нової форми навчання, а також до самого викладача. Важливо, щоб репетитор для підготовки дитини до школи подобався їй і викликав бажання проводити разом час.


Top