Геть стрес. Більше ніякого хвилювання за навчання

Геть стрес. Більше ніякого хвилювання за навчання

На превеликий жаль, причиною неуспішності багатьох школярів служить … стрес і страх. Щоб більш детально пояснити вище сказане, давайте повернемося до самих витоків.

І так, перше вересня, перший раз в перший клас. Як багато дітей чекали цього дня. Відтепер найчастішим питанням, адресованим до маленького першокласника, стане: «Ну, як справи в школі, які оцінки?». І ось тут все починається. Приділяючи більше уваги саме рівню успішності, ми ставимо дітей в певні рамки. Тепер зізнатися в не дуже хорошій оцінці дитині буде трохи соромно, але ж в цьому немає нічого страшного. Після того, як дорослі на підсвідомому рівні дають зрозуміти, що для них важливі в першу чергу бали, школяр почне добувати саме їх, а не те, що призначена давати школа — знання. Бажаючи отримати вищий бал, батьки шукають педагогів, думаючи, що репетитор української мови в Харкові підвищить успішність. Іноді це виправдано, іноді — ні.

З плином часу колишні першокласники, подорослішавши, втрачають своє прагнення до школи і починають шукати можливості ухилитися від домашнього завдання й більше погуляти з друзями. Деякі діти продовжують тягнути на собі всю програму, їхнім «другом» стає репетитор української мови у Харкові, оскільки саме за додатковими заняттями пролітає вільний  час. Що стосується перших, то до них часто виникає питання з боку батьків, чому падає успішність. І знову основна вимога — оцінки. Батькам складно збагнути, що можливо їх дитина талановита, і їй просто потрібно допомогти розкритися. Перш ніж «пресувати» її і «читати лекції», поцікавтеся причинами. Можливо, краще пояснити  матеріал зможе репетитор української мови в Харкові або вчитель іншої дисциплін.

Завжди знаходите час на відпочинок. Перевантаження небезпечне.

Менше переживайте і більше пізнавайте — ось золоте правило.


Top