Фізкульт привіт!

Фізкульт привіт!

Сучасні українські школярі настільки перевантажені навчанням і нереальними обсягами домашньої роботи, що не дивно, звідки така величезна кількість захворювань у ще зовсім молодих людей. З незрозумілих причин, про урок фізичної культури МОН забуло. Стереотипом,  стало ставлення до фізкультури, як до другорядного предмету. Але ж нас з дитинства вчать, що здоров’я — найбільша цінність. Невідповідність виходить.

Пора батькам брати справу в свої руки і займатися організацією активного проведення часу їхніх дітей. Навіть не сумнівайтеся, чи потрібен вашій дитині гурток. Він потрібен і крапка. Виберіть те, що б подобалося синові або дочці: танці, боротьба, гімнастика, футбол …

Якщо ви заперечуєте тим, що дитина не буде встигати вчитися, не переживайте. У крайньому разі, найнятий репетитор з німецької мови в Дніпрі або по іншому предмету вирішить проблему. Думайте про благополуччя дітей в першу чергу.

Слідкуйте за правильним харчуванням, впроваджуйте в сім’ї здоровий спосіб життя, проводьте бесіди з дитиною, агітуйте за спорт.

Повірте, обов’язково знайдеться той вид діяльності, який сподобається малюкові. Розвивайте в дітях ті таланти, якими вони наділені.

Звичайно, освіта — це дуже важливо. Чим активніше буде відпочивати школяр, тим краще він буде сприймати матеріал. Як ми вже говорили, якщо навчання дається складно — репетитор німецької мови в Дніпропетровську вже чекає вас (наприклад).

Можна просто відпочивати на природі, ходити в походи всією сім’єю, брати участь в іграх (теж разом). Заведіть собаку, і нехай обов’язком ваших дітей стане гуляти з нею. Пам’ятайте, батьки подають приклад своїм дітям. Ваше ставлення до здоров’я рівноцінно відношенню ваших дітей до даної теми.

Вчитися потрібно, тому давайте дітям розуміння міри: скільки потрібно часу виділяти на навчання, а скільки на відпочинок. Хороші вчителі підтримують таку позицію, тому всіляко намагаються допомагати дітям при вивченні нового матеріалу. Як приклад, наведений вище — використовуйте додаткові можливості, які дає викладач німецької мови в Дніпропетровську.

Нехай сімейним девізом стане слоган: мама, тато, я — спортивна сім’я.


Top