Дистанційне навчання: кому підійдуть уроки онлайн

Дистанційне навчання: кому підійдуть уроки онлайн

Сьогодні на репетиторських порталах зростає кількість заявок від учнів, які бажають займатися в дистанційній формі. А, як відомо, попит завжди породжує пропозицію. Саме тому все більша кількість репетиторів, крім традиційних уроків, пропонують проводити заняття по скайпу. Такий формат має чимало переваг, однак на даному етапі їх видно тільки молодому поколінню.
Репетитор онлайн: хто він
Як показує досвід, викладач онлайн — це найчастіше молодий репетитор. Всім відомо, що для молодого покоління набагато простіше працювати по інтернету. В тому числі, займатися з репетитором по скайпу, використовувати в роботі онлайн-підручники і складати завдання в електронній формі.
Тоді як більш досвідчені педагоги з багаторічним стажем роботи обирають традиційний формат проведення уроків наживо. Причина цьому — відпрацьовані і перевірені схеми навчання. А також недовіра або ж просто не вміння користуватися сучасними комп’ютерними програмами.
Клієнти викладачів по скайпу
Слід зазначити, що послуги, які надають викладачі по Skype, переважно затребувані серед студентів і молодих батьків. Як правило, вони є активними користувачами інтернету і в повній мірі усвідомлюють плюси такого формату занять. Це — економія часу і гнучкий графік, більш низька вартість уроків і можливість вибрати будь-якого викладача, навіть якщо він живе за тисячі кілометрів.
А ось батьки учнів, які в повсякденному житті не часто користуються інтернетом і комп’ютером, вважають, що дистанційні заняття мають багато недоліків. Серед них — низька взаємодія учня і викладача, якого набагато вище при заняттях наживо.
Однак з кожним днем ​​комп’ютерна грамотність населення нашої країни швидко зростає, а недовіра до інноваційних технологій навчання прагне до нуля. Що може свідчити про те, що незабаром відсоток уроків, які проводить репетитор онлайн буде стрімко рости, і вони стануть настільки популярними, як і традиційні заняття.


Top