Чому варто найняти приватного репетитора

Чому варто найняти приватного репетитора

Сьогодні все більша кількість батьків замислюються над тим, щоб найняти для свого чада приватного репетитора. На це є різні причини — від необхідності більш ретельної підготовки для здачі ЗНО до банального підвищення успішності. Втім, багато хто з них ще не зважилися на такий важливий і відповідальний крок.
Ми пропонуємо вам список з декількох причин, чому не варто відкладати рішення про пошук і вибір репетитора для вашого школяра.

Індивідуальне навчання більш ефективне

Всім відомо, що індивідуальні уроки набагато ефективніше, ніж звичайні заняття в школі, адже репетитор працює тільки на одного учня, а шкільний учитель — на весь клас. Під час занять з приватним викладачем учень має можливість перепитувати по кілька разів, уточнювати інформацію і «сидіти» на одній і тій же темі протягом декількох уроків.

Шкільні уроки дуже нудні

Зазвичай в школах матеріал подається сиро, а уроки проходять в надзвичайно нудній формі. Всі завдання даються тільки за підручником, матеріал пояснюється поверхнево, але зате запитують вчителя досить строго. Такий формат надзвичайно нудний для непосидючих школярів, що призводить до зниження зацікавленості в предметі і, як наслідок, до падіння успішності і оцінок. Крім того, така подача навчального матеріалу часто призводить до зубріння матеріалу школярами, проте вона не передбачає розуміння досліджуваних тем.
Однак зовсім іншою є система занять з репетитором. Спеціаліст підбере таку форму і методику навчання, яка буде найбільш цікавою для учня. А чим вище інтерес до теми, тим більше бажання школяра глибоко вивчити її і тим вище знання він отримає в результаті.

Невисокий рівень шкільної освіти

Уроки можуть бути не тільки нудними, але і марними з точки зору одержуваної школярами інформації. Часто викладачі в школах мають низьку кваліфікацію і не приділяють належної уваги надзвичайно важливим темам. Так, часто при вивченні іноземних мов вчителя акцентують тільки на читанні і на перекладі, а ось розмовною мовою і граматикою просто не цікавляться.

Репетитор може надихнути на навчання

Сьогодні діти часто втрачають мотивацію і бажання вчитися, адже є величезна кількість привабливих пропозицій, наприклад, ігри та спілкування в інтернеті. Крім того, раніше, щоб написати реферат або зробити доповідь, необхідно було йти в бібліотеку, а сьогодні все можна знайти на сайтах в інтернеті — від того школярі і лінуються щось робити.


Top