Чому не варто забувати про природничі науки?

Чому не варто забувати про природничі науки?

Незважаючи на тенденцію, що охоплює сучасну українську освіту, коли науки про природу вважаються абсолютно безперспективним напрямом для подальшого розвитку, їм як ніколи потрібна підтримка, причому виражатися вона повинна кількістю бажаючих вивчати точні науки. На жаль, держава в умовах сучасності не може повноцінно фінансувати розвиток наукових досліджень.

Прикро, що у нас є молоді, перспективні студенти, які можуть робити свій вклад в науку, але у них просто немає  елементарного – лабораторій, техніки.

Навіть зараз починає відчуватися дефіцит у кваліфікованих кадрах на ринку праці. Це означає, що вже, як максимум, через 10 років, а то і раніше, почнеться реальне стимулювання абітурієнтів  у виборі в якості їхньої майбутньої  професії наукової спеціальності. Передбачливі  школярі вже зараз орієнтуються на перспективи і вибирають саме технічні спеціальності. Підготуватися  до ЗНО може навіть той, хто вважає, що математика або фізика не для нього. Наприклад, репетитор з хімії в Дніпропетровську дуже легко готує до ЗНО за кілька років до цього.

Ще один доказ на користь розвитку науки це потреба в ІТ фахівцях. Раніше, ця професія теж входила в анти рейтинг, але зараз, вона очолює список найбільш популярних професій.

Теж відбудеться і з біологією, хімією, фізикою. Тому, ми радимо робити вибір своєї професії за покликанням. Якщо ви любите науку, сміливо займайтеся нею. Ходіть на факультативи, нехай репетитор хімії в Дніпропетровську  допомагає вам з навчанням – робіть все що-завгодно але не заривайте талант в землю.

Крім того, у хорошого вченого завжди є запасний аеродром — і це країни, які шукають розумних людей. Професіонал реалізує себе всюди. Просто працюйте: репетитор з хімії в Дніпропетровську, наукові статті, відеоматеріал, шкільні уроки — в навчанні згодиться все.


Top