Чого не можна робити тим, хто вчить китайську...

Чого не можна робити тим, хто вчить китайську мову?

По-перше, якщо ви вирішили вивчати китайську мову або вже займаєтеся- величезна вам повага за сміливість і працьовитість, оскільки вивчити китайську мову все одно, що переплисти океан в Середньовіччі.

Посилаючись на досвід людей і поради, які дав репетитор китайської мови в Києві, ми підсумували найважливіші моменти і готові з вами ними поділитися.

Так чого ж потрібно уникати людям, що вивчають китайську мову?

Для навчання не потрібно брати старі підручники, при цьому література 90 років теж не завжди підходить. Справа в тому, що китайська часто змінювалася, і ви можете «підхопити» архаїзми. На прикладі це буде виглядати, як ніби громадянин Китаю звертається до вас словом «товариш». Погодьтеся, це звучить дивно.

Вивчити китайську мову без мотивації неможливо. Обов’язково повинна бути мета, інакше ви не зумієте змусити себе займатися такою дивною для багатьох людей справою.

Не вчіть слова поза контекстом. Одним лише набором окремих ієрогліфів, скільки б їх не було, ви не зможете створити ціле узгоджене речення.

Займатися самому важко. Вам напевно буде складно засвоюсати великі обсяги нової інформації. Саме для систематизації ваших знань потрібен репетитор китайської мови. Крім того, він буде завжди підтримувати ваше бажання працювати.

Поставити правильну мову також важко. Заняття з фонетики повинен проводити тільки репетитор китайської мови в Києві або іншому місті. Важливо правильно підібрати фахівця-фонетиста. Але найголовніше — це працьовитість. Чим більше ви працюєте, тим кращий результат.


Top