Чи можна зареєструватися на ЗНО 2017 за...

Чи можна зареєструватися на ЗНО 2017 за відсутноті паспорта?

 

Проведення антитерористичної операції і тимчасова втрата контролю над частиною державної території породжує величезну кількість труднощів перед жителями. Як варіант, випускників та їх близьких, які проживають на тимчасово окупованих територіях хвилює питання: як подати реєстраційні документи на ЗНО-2017 якщо немає паспорта?

Що робити? Які документи потрібно мати?

Чиновники МОН України та представники УЦОЯО обнадіюють, що для людей, що опинилися в такій специфічній ситуації, існуює декілька альтернатив. Замість відсутнього паспорта можна подати копію свідоцтва про народження. Це стосується тих учасників, яким до 1 вересня 2016 роки не виповнилося 16 років і тих, хто не отримав український паспорт через проживання тимчасово окупованій території, зокрема — Криму. Під цю категорію потрапляють і ті учасники, пункти проживання яких включені до переліку населених пунктів, де тимчасово не функціонують органи державної влади.

Іноземці для реєстрації на ЗНО-2017 можуть подавати копію паспорта або іншого документа, який посвідчує особистість. Останнє безпосередньо стосується і людей без громадянства. Відзначимо, що якщо людина звернулася за захистом в Україні, то копія довідки про звернення може теж послужити в якості документа. Якщо учень з неконтрольованої території навчається в навчальних закладах в населених пунктах, де органи державної влади повністю виконують свої повноваження, то він може подавати довідку з фото з навчального закладу. Звертаємо увагу, що це можливо в тому випадку, якщо його документи втрачено і відновити їх з якихось причин не видається можливим.


Top