Чи можна отримати безкоштовне навчання в США -...

Чи можна отримати безкоштовне навчання в США — інформація з перших вуст!

Багато українців намагаються дати свої дітям все найкраще, і тому дуже часто розглядають можливості навчання за кордоном. Але, на превеликий жаль, не у всіх є достатньо коштів, щоб дати своїй дитині такий шанс в житті. Засмучуватися з цього не варто, адже зараз багато наших українців доводять, що підкорити найкращі університети США і при цьому не платити за своє навчання ні копійки — можливо. Давайте дізнаємося, як?

1

У відомому каліфорнійському університеті Берклі вчитися тільки один український студент — киянин Дмитро Охрімчук. Він вчитися тільки один семестр, але вже встиг зрозуміти успішність американських вузів. В Америці все побудовано на практиці. Усі професори — працівники великих компаній, які розповідають теорію зі своїми реальними життєвими ситуаціями. Дмитро потрапив сюди завдяки відомій програмі МВА, яка готує керівників. Ціна курсу навчання коштує близько 100 тисяч доларів, але так як наш земляк зміг здати всі іспити на відмінно, отримав гранд на своє навчання. Щоб отримати такий приємний сюрприз досить просто добре підготуватися і здати три базові речі. Перша це джімат, де перевіряються знання безпосередньо англійської мови та математики; Тойфель — іспит на знання граматики англійської, багато університетів і нашої країни дають своїм студентам такі ж тести, але тільки на останніх курсах навчання. І третій аспект — це есе. Тут потрібно не тільки правильно і красиво написати про себе, а й зуміти проявити себе, як особистість. Тоді безкоштовне навчання буде не за горами.

Але якщо про університет Берклі знають не багато, то такі відомий як Гарварл і Ель вже давно у всіх на вухах. І існує думка, що тільки діти президентів або олігархів мають можливість здобути вищу освіту там. Але з цим не може погодитися керівник програми GLOBAL SCHOLARS Юлія Сичікова, яка сама закінчила безкоштовно американський ВНЗ. На її думку, головний бар’єр для отримання якісної освіти за кордоном — це відсутність потрібної кількості інформації.

Чим вище і престижніше ВНЗ, тим більше він пропонує можливостей і допомоги іноземним студентами. Дійсно, отримати таку підтримку нелегко, але практично всі учасники програми GLOBAL SCHOLARS змогли свого домогтися. Поки, за словами Юлії, її учасники змогли отримати в цілому суму близько 1,8 мільйона доларів.

 


Top