Більше мільйона заяв: в Україні триває вступна...

Більше мільйона заяв: в Україні триває вступна кампанія

Міносвіти опублікувало результати перших восьми днів вступної кампанії. На даний момент абітурієнти подали понад мільйон заяв на вступ до вишів країни.
primajjmalna-komisiya
Станом на 8 ранку 19 липня було подано в загальному 1 148 500 заяв. Бажання навчатися у вищих навчальних закладах України виявили 372 тисяч абітурієнтів. 147 тисяч майбутніх студентів подали заяви на бакалаврат. За попередніми підрахунками, це приблизно 55% від кількості осіб, які в цьому році здавали зовнішнє незалежне тестування.
На сайті електронної подачі документів було зареєстровано 724 900 заяв від абітурієнтів. Серед них 661 600 заяв від майбутніх бакалаврів, 57 900 — від магістрів і 53 300 — від спеціалістів. Слід зазначити, що згідно з оновленими правилами прийому до вищих навчальних закладів, в 2016 році охочі навчатися на програмах підготовки бакалаврів повинні подавати документи виключно в електронній формі.
Також близько 423 000 заяв в традиційній паперовій формі абітурієнти подали особисто до приймальних комісій вищих навчальних закладів.
Ті, хто поки не встиг подати документи до ВНЗ, мають в запасі ще 9 днів. Цього року вступна кампанія триватиме до 27 липня і закінчиться рівно о 18:00. Рейтингові списки абітурієнтів будуть сформовані не пізніше 12:00 1 серпня.
А тим, хто тільки починає готуватися до вступу в університет, радимо скористатися послугами кваліфікованого репетитора, який допоможе швидко та якісно опанувати складні дисципліни та на відмінно здати ЗНО.

Top