Батьківські помилки або як мотивувати школяра до...

Батьківські помилки або як мотивувати школяра до навчання?

Як часто батьки самі стають частиною проблеми неуспішності їх дітей. А вся справа в неправильно розставлених пріоритетах. Тати та мами здатні навіть на більше, ніж вони самі думають. Батьки можуть, як допомагати рухатися дитині вперед, так і не давати їй можливості проявити свої найкращі якості.

Найпоширеніші помилки, яких потрібно уникати заради блага дітей:

1. Шкільна програма не завжди відповідає інтересам дитини. Не варто лаяти школярів за їх неуспішність і змушувати вчити те, що може викладати хіба що репетитор з математики в Дніпрі або з іншого предмету. Цілком можливо, що у дітей є свої інтереси. В’язання, бокс, вивчення ботаніки, танці чи малювання. … Що-завгодно. Звертайте увагу на таланти дітей і розвивайте їх. Можливо перед вами майбутній вчений, відома танцівниця або олімпійський чемпіон.

2. Діти завжди дивляться на своїх батьків і займають їхню поведінку. Не можна вимагати від дитини читати книги, якщо ви самі цього не робите. Запитайте у себе: ви ходите в музеї, цікавитеся науковими відкриттями, обговорюєте вдома ще щось, крім побутових тем? Ні? Тоді й не дивно, чому у дитини немає тяги до освіти. Спробуйте пояснити їй дроби, наприклад, якщо не можете самі, це зробить репетитор математики у Дніпропетровську.

3. Батьки ставляться до навчання з точки зору майбутніх перспектив. Дитина, в свою чергу, не бачить таких масштабів, її цілком задовольняє оцінка обсягу домашньої роботи на сьогодні-завтра. Допоможіть дітям знаходити радість в шкільному побуті: ти сьогодні забив гол на фізкультурі, молодець! Донечка, ти прекрасно вивчила вірш!  Знаходьте мотивацію для дітей в теперішньому часі. Якщо є проблеми з розуміння матеріалу, не сердьтеся, звертайтеся за допомогою до фахівців. Репетитор математики в Дніпрі — ідеальна можливість підтягнути точні науки.


Top