Apple Watch тепер можуть показувати шпаргалки!

Apple Watch тепер можуть показувати шпаргалки!

Сьогодні уявити сучасного студента без різних модних гаджетів просто неможливо. Бездротові навушники, електронні книги і навіть дорогий годинник — все це може стати справжнім запасом шпаргалок.

111-659x439

В основному найпопулярнішим способом списування на іспиті є спеціальні мікронавушники, які працюють за принципом Bluetooth-гарнітури. Їх практично не видно, а писати з ними дуже просто. Вартість такої гарнітури перебуває в межах 2-5 тисяч гривень, але є можливість також отримати таку супер-шпаргалку в оренду всього від 200 гривень на добу.

Але зараз також модно використовувати цікаві годинники-шпаргалки. На зовнішній вигляд їх практично не відрізниш від відомих Apple Watch. Але це звичайні китайські підробки, на які досить просто закачати потрібний файл і, якщо виникне якась небезпека, то їх можна швидко вимкнути. Вартість такого агрегату залежить від різних можливостей, тому ціна може починатися від 900 гривень і вище. Для такої мети студенти використовують і спеціальні електронні годинники, які можуть синхронізуватися зі смартфоном.

Важливо пам’ятати, що такий спосіб списування може бути успішним і актуальним тільки з літніми викладачами, які не сильно розбираються в техніці.

Серед популярних способів списування також можна відзначити і більш прості і легкі варіанти. Часто, їм допомагають спеціальні методички, які купуються в самому вузі. Є такі викладачі, які дозволяють користуватися своєю книгою на іспиті. Ну а туди вже досить просто вклеїти потрібні шпаргалки і просто призвичаїтися списувати потрібне питання.

Самі ж викладачі стали відзначати, що студенти стають з кожним роком менш винахідливими. Їм достатньо просто завантажити свої шпаргалки на телефон, і вже з нього намагатися списати. Але викладачі уважно стежать за рухами студента і  вилучають такі гаджети.

Єдиною можливістю на сьогоднішній день дійсно перевірити знання своїх студентів — це  комп’ютерні тести. Саме вони і обмежений час ставлять учнів в певні рамки, і часу дістати шпаргалку, при цьому не попастися і знайти потрібну відповідь катастрофічно немає.

Якщо ви шукайте репетитора англійської мови, перейдіть в потрібний розділ нашого сайту і виберіть свого викладача.

 


Top