Англійська мова в Дніпрі

Англійська мова в Дніпрі

За словами МОН, випускники будуть проходити обов’язкове тестування з української мови, а також математики та історії України (останні два предмети на вибір самого абітурієнта). Оскільки державну мову здають абсолютно всі, то логічно, що в цьому році цей предмет займав 1 місце за кількістю зареєстрованих учасників (253 813 осіб). Після мови йдуть відповідно історія (181 120 чоловік) і математика (123 047).

Лише трохи відстала від них англійська мова (77 893 чоловік). Необхідно відзначити, що в 2016 р. збільшилася кількість бажаючих пройти тест в порівнянні з попереднім роком.

Поки що дана тенденція не має ніяких підстав для спаду, а навпаки, передбачається, що кількість випускників з бажанням скласти тест саме з іноземної збільшиться. Тому потрібно починати готуватися до серйозної конкуренції за бюджетні місця у ВНЗ України.

Не секрет, що більше можливостей для навчання у жителів великих міст таких, наприклад, як Дніпро.

У цій статті ми порадимо школярам та їхнім батькам, як правильно відбирати кандидатуру викладача і що робити для того, щоб репетитор з англійської мови в Дніпропетровську приносив якомога більше користі.

По-перше, зупинятися на конкретній кандидатуру потрібно не відразу, а тільки після того, як ви уважно ознайомилися з портфоліо, прочитали відгуки і, можливо, поговорили з людиною по телефону, якщо в цьому є необхідність. Пам’ятайте, що тільки репетитор англійської мови в Дніпрі буде пояснювати вам незрозумілі моменти, і вам повинно бути комфортно з ним співпрацювати, оскільки можливо доведеться ставити складні питання (а швидше за все, доведеться), саме тому ви повинні довіряти людині.

Бажаючих працювати репетитором англійської в Дніпрі багато, тому вам є з чого вибирати. Не бійтеся відмовляти людям і шукайте свого професіонала до того часу, поки не знайдете потрібного сааме Вам.

Top