Абітурієнт 2017 змушений більш відповідально...

Абітурієнт 2017 змушений більш відповідально вибирати університет

Умови вступної кампанії 2017р. вимагають від абітурієнта усвідомленого вибору. Такий висновок можна зробити, уважно ознайомившись з правилами вступу.

У наступному році в абітурієнта звузиться вибір спеціальностей: тепер їх може бути всього 3, а заяв до 7 (у цьому році школярі могли подати 15 заяв). Незмінними залишаються тільки способи підготовки учнів: позаурочні факультативи або репетитор математики в Дніпропетровську, наприклад.

За словами самого міністерства, подібні нововведення будуть сприяти тому, щоб абітурієнт ретельно робив вибір, зваживши всі за і проти. Планується, що зупинятися на певній спеціальності потрібно ще в старших класах. Абітурієнти дуже часто не можуть визначитися з вузом навіть при подачі документів. Така ситуація не сприяє формуванню якісних кадрів, адже, як правило, вибір робиться не за бажанням, а за престижністю тієї чи іншої спеціальності.

Втім, як зізналися самі абітурієнти, якби вони самостійно могли вибирати свою майбутню професію, без впливів батьків і обліку соціальних чинників, то вони зупинилися на тому, що приносить  їм задоволення. 30% враховують престиж і актуальність робочої сфери, 16% віднесли документи до вузу, вказаного батьками, ще 2% не змогли відповісти на питання.

Більшості з них допомагає впоратися із завданням репетитор з математики в Одесі або з іншого предмета.

На думку експертів, школярам бракує інформації про ВУЗи України. Багато хто абсолютно не орієнтуються в особливостях підготовки в різних університетах і коледжах. Батьки теж залишаються не проінформованими.

Що стосується обов’язкових предметів до здачі, то в 2017р. це українська мова, історія України або математика (на вибір). У разі якщо ви зупинилися на складному предметі з точних наук, радимо, щоб репетитор математики в Дніпропетровську допоміг вам краще розібратися в ньому, адже завдання на тестуванні, як правило, складні.


Top