6 причин, чому варто вивчати іноземні мови

6 причин, чому варто вивчати іноземні мови

Сьогодні знання хоча б однієї іноземної мови — не просто показник освіченості і рівня інтелектуального розвитку людини, але також характеристика таких її якостей, як посидючість, терпимість і відкритість до постійної самоосвіти. Знання іноземної мови є мінімальною вимогою до кожного, хто хоче побудувати вдалу кар’єру і досягти успіху в житті. Більш того, є й інші не менш важливі причини, чому варто вивчити хоча б одну мову, а в ідеалі і кілька.
Для того щоб досконало оволодіти будь-якою мовою і осягнути всі її тонкощі, необхідно витратити надзвичайно багато часу і зусиль. Варта така гра свічок і що ж може дати нам вивчення додаткової мови?

Підвищення шансів на ринку праці

Кваліфікований фахівець сьогодні повинен знати на розмовному рівні хоча б англійську мову — без цих знань просто неможливо не тільки підтримати розмову з іноземним клієнтом, але навіть прочитати спеціалізовану літературу, яка підвищить кваліфікаційний рівень, вести вдалі переговори або ділову переписку. А бізнес-леді або джентльмен високого класу повинні знати англійську досконало, адже саме від цього фактично залежить їх кар’єра і подальший успіх, не тільки на внутрішньому, а й на міжнародному ринку. Саме тому однією з основних вимог усіх вакансій є знання хоча б на базовому рівні англійської мови — керівники фірм дбають не тільки про свій розвиток, а й про формування майбутніх висококваліфікованих керівників високого класу.
Поміркуйте самі. Репетитор з англійської мови, якого ви можете підібрати на нашому сайті, обійдеться вам не дуже дорого, але подарує унікальну можливість досягти небувалих кар’єрних висот, знаючи іноземну мову.

Навчання за кордоном і міграційні можливості

Ви ніколи не знаєте, які навички і вміння можуть стати в нагоді вам завтра, тому знання однієї або навіть декількох іноземних мов ніколи не завадить, особливо в сферах освіти, бізнесу та кар’єри.
По-перше, знання додаткової мови може стати в нагоді вам в разі переїзду за кордон з метою навчання. Отримання освіти за кордоном може докорінно змінити ваше життя, відкривши перед вами абсолютно нові можливості не тільки в кар’єрі, але і в особистому житті. Але, перед тим як подавати заявку, варто згадати про те, що найбільш охоче керівництво зарубіжних вузів відгукується на аплікаційні листи тих студентів, які володіють англійською і / або мовою країни навчання.
Крім того, знання іноземної мови на розмовному рівні необхідно в разі міграції — переїзду в іншу державу на постійне місце проживання. Без нього успішне проходження співбесіди в консульстві може викликати великі труднощі, а адаптація в новому суспільстві і зовсім бути неуспішною.

Можливість тренувати свою пам’ять

Вивчення іноземної мови може стати відмінним тренажером для пам’яті — адже запам’ятовування нових слова, віршів і виразів є відмінним тренуванням клітин головного мозку. Завдяки цьому істотно збільшується мозкова активність, що сприяє не тільки загальному поліпшенню пам’яті, а також дозволяє збільшити гостроту розуму і рівень інтелекту.

Подорожі без мовних перепон

Всім відомо, що практично в будь-якому куточку сучасного світу вас зрозуміють, якщо ви будете висловлюватися англійською мовою. Крім того, в більше ніж половині країн ви зможете безперешкодно спілкуватися іспанською або французькою. Саме тому вивчення іноземних мов — це унікальна можливість вільно, комфортно і впевнено подорожувати по світу, без страху бути незрозумілим — адже ви завжди зможете запитати дорогу, дізнатися, де можна смачно перекусити і поцікавитися захоплюючою історією тієї чи іншої пам’ятки.

Розширення кола спілкування

Сьогодні, в століття сучасних технологій, інтернет є майже в будь-якій точці земної кулі, що дозволяє стрімко розмивати національні кордони, а також спілкуватися з людьми з різних країн і континентів. Однак для такого спілкування є всього одна вимога — знання хоча б однієї іноземної мови. Тому заради чудової можливості вільно і безперешкодно спілкуватися і підтримувати відносини з жителями інших країн є сенс вивчати іноземні мови.

Безперешкодний доступ до будь-якої інформації

Іноземні мови не тільки допомагають розширити горизонти спілкування, також вони є ключем, який відчиняє перед вами двері необмежених знань. Подумайте, скільки ви втрачаєте, дивлячись дубльовані кінофільми, читаючи захоплюючі книги або спеціалізовану літературу в перекладі і абсолютно не розуміючи, про що співають виконавці в ваших найулюбленіших піснях. Крім того, часто у вас немає можливості отримати повний огляд по питаннях, що цікавлять. Однак усього цього можна з легкістю уникнути, якщо почати вивчення хоча б англійської мови — адже на даний момент вона має найбільше поширення по всьому світу.

Якщо Вам потрібен репетитор з математики, ви перебуваєте в потрібному місці, просто виберіть викладача. Посилання


Top